Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi S6 Avant | Digitaalselt ühendatud, võimas, elegantne | Audi Eesti
S6 Avant

S6 Avant

Digitaalselt ühendatud, võimas, elegantne.
Uus Audi S6 Avant.

Keskmine kütusekulu*: 6.5 l/100 km,
Keskmine CO₂ heide*: 171 g/km

Audi S6 Avant on sportlik, mitmekülgne ja efektse disainiga auto, mille varustusse kuulub kõige moodsam info-, meelelahutus- ja juhiabisüsteemide tehnoloogia ning võimas jõuallikas.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080_AS6_A_181005-2.jpg
1920x1080_AS6_A_181005-2.jpg
Rear Audi S6 Avant

Tipptasemel info- ja meelelahutussüsteemid

Kõik oIulised info-meelelahutussüsteemid on mugavalt juhi käe- ja nägemisulatuses. Standardvarustusse kuuluvat Audi virtuaalset kokpitti ehk 12,3-tollist täisdigitaalset Full-HD ekraani saab juhtida multifunktsionaalselt roolilt. VIEW nupp võimaldab valida kaht tüüpi stiili vahel: fookuses võib olla kas spidomeeter ja tahhomeeter või graafiline informatsioon nagu näiteks navigeerimisjuhised. Meelelahutuse osas pakume lisaks standardvarustusse kuuluvale Audi helisüsteemile Bang & Olufsen Sound System lahendust, mis sisaldab 15-kanaliga võimendit ja 16 kõlarit. Uus 3D funktsioon loob esiistmetel ruumilise heli efekti. Advanced versiooni 19-kanaliga võimendi ja 19 kõlarit tekitavad 3D heli kogu autos, võimaldades kõikidel sõitjatel nautida võrratut live-kontserdi väärilist kogemust.

Cockpit Audi S6 Avant
Rohkem info- ja meelelahutussüsteemidest
Audi S6 Avant numbrites

Võimsus

257

kW

(349 hp)

Maksimaalne pöördemoment

700

Nm

Kiirendus

5.1

sekundit

0 kuni 100 km/h

Sporty acceleration Audi S6 Avant
Rohkem sõidudünaamikast

Sportlik ja mugav sõitjateruum

Avades juhi- või kõrvalistuja ukse, annavad auto pakutavast atmosfäärist esimese vihje valgustusega alumiiniumist uksepaneelid ning rombiga rõhutatud S-embleemid. Sportlik disain jätkub Audi S6 sedaani¹ salongis. Standardvarustusse kuuluvad S-embleemi ja paljude elektriliste seadevõimalustega S-sportistmed tagavad mugava ja turvalise sõiduasendi. Ka keskkonsoolil asuval käiguhooval on S-embleem. Lisaks saad sõitjateruumi vastavalt oma soovile täiustada laia valiku lisavarustusse kuuluvate viimistluselementide ja nahapakettide abil. Kõik sõitjad – ka tagaistmel – naudivad avarat pea- ja jalaruumi. Lisavarustusena pakutav ionisaatori ja aroomidosaatoriga õhukvaliteedipakett lisab veelgi mugavust. Klaasist panoraamkatus (lisavarustus) laseb autosse rohkelt valgust ja võimaldab siseruumi ventileerida.

S6 Avant

Väljendusrikas

Audi S6 Avant esiosa paistab silma sportlike elementidega: lai, liistuga piiritletud ja S6 embleemiga esivõre, efektsed külgmised õhuvõtuavad ning progressiivne valgusdisain.

Audi S6 Avant tagaosa