Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A7 Sportback | Audi sportlik nägu luksusklassis | Audi Eesti
Eestvaade Audi e-tron S Sportback

A7 Sportback

Muljetavaldavalt mitmekülgne

Kupee disain, sedaani mahukus ja Avanti mitmekülgsus – A7 Sportback on dünaamiline multitalent nii tööks kui puhkuseks.

Audi virtual cocpit Audi A7 Sportback

Faktid ja numbrid

Neli rõngast. Üks selge joon.

Audi A7 Sportback on sportlikkuse ja elegantsi kehastus, mida rõhutab klassikalise quattro arhitektuur.

Koge sportlikku sõitu

Tänu täiendava reguleerimisvõimalusega vedrustusele on Audi A7 Sportback üheaegselt nii suurepärase sooritusega sportauto kui ka peenelt viimistletud luksussedaan. Sportliku sõidustiili jaoks saab valida sportdifferentsiaaliga quattro ajami, mis tagab dünaamilisuse, ülimalt täpse käsitlemise ja suurepärase stabiilsuse igal teekattel.

Dünaamiline eestvaade Audi A7 Sportback

Assisteeritud parkimine. Lihtne parkimine

Mugav, käepärane parkimine sõidutee äärde või parklas. Edasi või tagasi. Ja tee äärsest parkimiskohast väljumiseks. Audi A7 Sportback võtab üle roolimise, kiirendamine, pidurdamise ja mootori välja lülitamise. Parkimisassistendi “plus” puhul sõidukis nuppu >>P all hoides. Kaugjuhitava parkimisassistendi “plus” puhul on võimalik seda teha ka eemalt nutitelefoniga läbi myAudi rakenduse. Mõlemal juhul peab juht kogu parkimisprotsessi jälgima.

Dünaamiline pealtvaade Audi A7 Sportback

Meeldiv õhkkond

Interjöör on põnev. Täpne, kvaliteetne ja meisterlik töö. Valikvarustusena saadav klaasist panoraamkatus loob valgusküllase ja avara õhkkonna. Suletuna kaitsevad päiksekatted liigse valguse ja salongi jahtumise eest.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äpita.

Amazon alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Audi functions on demand

Audi S7 Sportback

Keskmine kütusekulu: 6.5–6.4 l/100 km; keskmine CO₂ heide: 170–169 g/km.