Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi S7 Sportback | Esteetika ja dünaamika | Audi Eesti
S7 Sportback pealtvaade

S7 Sportback

Audi S7 Sportback

Esteetika ja dünaamika

Elegantne välimus, muljetavaldav võimsus, tippkvaliteediga sõitjateruum – Audi S7 Sportback on muljetavaldav nii seest kui väljast.

Audi S7 Sportbacki spetsifikatsioon

Võimsus

253

kW

Kiirendus (0–100 km/h)

5.1

s

Maksimaalne pöördemoment

700

Nm

Keskmine kütusekulu l/100 km: 6.5-6.4; keskmine CO₂-heide g/km: 170-169. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.

S7 Sportback

Numbrid ja faktid

Sportlikkus kaasaarvatud

Standardvarustusse kuulub reguleerimisvõimalusega sportvedrustus, mis muudab Audi S7 Sportbacki baasmudelist madalamaks. Teised S-spetsiifilised elemendid rõhutavad sõiduki dünaamilisust.

S7 Sportback TDI külgvaade

Kupeelik siluett: Audi S7 Sportbacki elegantne ja sportlik siluett on eriti muljetavaldav külgvaates.

Võimas ja dünaamiline ajam

3.0 V6 TDI mootor (keskmine kütusekulu*: 6,5 l/100 km; keskmine CO₂ heide*: 170 g/km) saavutab tänu 257 kW (349 hj) võimsusele maksimaalse pöördemomendi 700 Nm ja kiirendab nullist sajani 5.1 sekundiga. Teedel väljendub mootori võimsus läbi standardvarustusse kuuluva quattro nelikveo. Kurvides parandab stabiilsust lisavarustusse kuuluv tagasilla sportdiferentsiaal.

S7 Sportback

Silmapaistev kvaliteet ja esteetika

Audi S7 Sportbacki interjööris tervitavad sind standardvarustusse kuuluvad valgustatud alumiiniumviimistlusega iluliistud ning S logo. Haarates standardvarustusse kuuluvast S embleemiga nahast multifunktsionaasest sportroolist tunnetad kohest kontrolli sõiduki üle. Rooli hoovad on alumiiniumkattega. Lisavarustusena on võimalik valida sirge alaserva ja soojendusega rool, mis muudab sõiduki veelgi käepärasemaks.

Interjöör S7 Sportback

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa

Amazon Alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Functions on Demand
A7 Sportback

Audi A7 Sportback