Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Uus Audi Q2 | Dünaamiline disain, nauditav sõit | Audi Eesti
Q2 tagantvaade

Dünaamiline disain, siiras sõidurõõm

Audi Q2 - linnamaastur pakub muljetavaldavalt jõulist disaini, laia valikut multimeediaseadmeid ning dünaamilist vedrustust.

Iseloomuga linnamaastur

Iseloomuga Audi Q2: sõidukile annavad jõulise välimuse uus esimene ja tagumine kaitseraud ning dünaamilised isikupärased kerejooned. Varustustasemed advanced ja S line ning uue disainiga veljed ja uued kerevärvid muudavad iga Audi Q2 isikupäraseks.

Audi Q2 tagantvaade

Rõhutatult sportlik: must stiilipakett plus muudab Audi Q2 veelgi väljendusrikkamaks ja sportlikumaks. Mustad detailid ees ja taga ning ka teised mustad disainielemendid on eriti silmatorkavad.

Audi Q2 tagab suurepärase sõidukogemuse tänu võimsale ajamile ja innovaatilistele tehnoloogiatele

Interjöör

Interjööris rõhutavad sportlikkust S line pakett ja Fine Nappa nahast sportistmed.

Praktiline ja mahukas

Audi Q2 pagasiruum mahutab 405 liitrit, tagaistmete alla klappimisel kasvab mahutavus 1050 liitrini. quattro nelikveoga TDI mootorite puhul on see maht 50 liitrit väiksem. Lisavarustusse kuuluv panipaiga- ja pagasiruumipakett muudab sõidukisse maha ja peale laadimise tänu elektrilisele tagaluugile veelgi mugavamaks.

Backseat

Audi exclusive

Sõiduk, mis sobitub sinu isikupäraga. Audi Q2 puhul on saadaval suur hulk Audi exclusive võimalusi nagu näiteks Merlin pärlefektvärv.

Audi Q2 Audi exclusive värvivalik
Audi SQ2

Audi SQ2