Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi SQ2 | Kompaktne sportauto individualistile | Audi Eesti

CO2-Emissionen{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 196–193 g/km

Kraftstoffverbrauch (kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 33.2–32.8 mpg

Kompaktne sportauto individualistile

Kompaktne linnamaastur ühendab sõidurõõmu, sportliku disaini, moodsaima multimeediasüsteemi ja nutikad juhiabiseadmed.

Audi SQ2 spetsifikatsioon

Võimsus

221

kW

Kiirendus 0 kuni 100km/h

4.9

s

Maksimaalne pöördemoment

400

Nm

Keskmine kütusekulu l/100 km: 7.7; keskmine CO₂-heide g/km: 176.

Audi SQ2 TFSI

Faktid ja numbrid

Sõidurõõm: dünaamiline ja võimas

Lisaks võimsale TFSI mootorile (keskmine kütusekulu l/100 km: 7.7; keskmine CO₂-heide g/km: 176) on Audi SQ2 dünaamilise sõidunaudingu taga täielikult kohanduv quattro nelikvedu. See võimaldab veojõudu rataste vahel vastavalt vajadusele jagada.

SQ2 tagantvaade

Esmaklassiline sõidudünaamika: sportvedrustuse madalam kliirens ning spetsiaalne vedrude ja amortisaatorite seadistus tagab parema tagasisidega sõidudünaamika ja sportlikuma juhitavuse. Sinu Audi SQ2 sportliku iseloomu toob veelgi rohkem esile S-mudeli eriline hääl.

Sportlik välisdisain: efektne ja ekstsentriline

Välisdisaini lisavad dünaamilisust ja sportlikkust lisavarustusena pakutavad musta värvi ja kroomelementidega neli summutiotsa, mis on omased ainult S-mudelile, ning efektne tagaosa tervikuna, mille muudab erilisemaks S-disainiga kerevärvi katusespoiler.

Interjööri sportlik disain: progressiivne ja karismaatiline

Audi SQ2 avaldab muljet oma sportlikkusele keskenduva sõitjateruumiga. Juhi ja kaassõitja sportistmed tagavad täiusliku isteasendi ning suurepärase külgtoe. Stiilsust lisab veelgi ainult SQ2 puhul pakutav salongipakett, mis sisaldab rombimustri ja Magma-punase keskosaga Fine Nappa nahast istmeid.

Audi exclusive

Sõiduk, mis sobitub sinu isikupäraga. Audi SQ2 puhul on saadaval suur hulk Audi exclusive võimalusi. Päiksekuldne, veinipunane, emeraldroheline – kõik need värvid on saadaval sinu Audi välisvärvina.

Coral-oranž Audi SQ2

Audi exclusive värviviimistlus: metallikvärv Coral-oranž.

Audi Q2

Audi Q2

Kraftstoffverbrauch (kombiniert)*: 49.6–43.5 mpgCO₂-Emissionen*: 147–131 g/km