Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi SQ5 TDI | Valmis sportlikkuseks | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
Hier ist der Audi SQ5

SQ5 TDI

Valmis sportlikkuseks.
Audi SQ5 TDI.

Keskmine kütusekulu: 6.8-6.6 l/100 km,
keskmine CO₂ heide: 177-172 g/km

Proovi seda! Uus Audi SQ5 TDI avaldab muljet oivalise jõudlusega, igapäevase kohaldatavuse, progressiivse tehnoloogia ja varustusega. 3.0-V6-TDI mootor pakub 255 kW (347 hj) ja paiskab auto nullist sajani 5,1 sekundiga, mida saadab iseloomulik mootorihääl. Selge profiil, S-spetsiifilised matid titaanmustad õhuvõtuavad ja sportlikud iluliistud ustel rõhutavad Q-spetsiifilist välimust ja S-iseloomulikku eripära. Juhiistmel: tähelepanu, valmis olla, läks!

SQ5 TDI spetsifikatsioon

Võimsus

255

kW

Maksimaalne pöördemoment

700

Nm

Kiirendus

5.1

sek.

0 kuni 100 km/h

Jõuline nagu sprinter

V6 TDI muljetavaldava jõudlusega mootor 255 kW (347 hj), maksimaalse pöördemomendiga 700 Nm, kiirendab nullist sajani 5,1 sekundiga. Tippkiirus on 250 km/h. Seda toetavad muljetavaldavad tehnoloogiad: muu hulgas standardvarustusse kuuluv quattro nelikvedu koos lisavarustusena saadava sportdiferentsiaaliga ja S-spetsiifilise adaptiivse õhkvedrustusega. 8-käiguline tiptronic juhib käigukasti kiireid ja mugavaid vahetusi. Tunnetus on oluliselt paranenud. Nii on Audi SQ5 TDI tippvormis kurvides ja ebatasastel teedel.

Motor Audi SQ5

Visuaalselt lummav.

Audi SQ5 TDI on 4671 mm pikk, 1893 mm lai ja 1635 mm kõrge. Teljevahe on 2824 mm. SQ5 TDI tühimass on 1995 kg, mis on 35 kg vähem kui eelmisel mudelil. Kere eripäraks on arukas alumiiniumi ja suure tõmbetugevusega terase kooslus. Isegi paigal seistes rõhutab hulk detaile uue Audi SQ5 TDI dünaamilist iseloomu. Jõulised sportlikud kaitserauad ees ja taga, mida täiendavad S-spetsiifilised õhuvõtuavad ja difuusor koos kärjetaolise iluvõrega. Veel üks S-spetsiifiline lisa on alumiiniumist topeltliistudega iluvõre ja videvikuhalli kontrastvärvi viimistlusdetailid. Punaste rombidega S-logo on kasutusel arvukates kohtades rõhutades veelgi auto detaile.

Seiten-Front-Ansicht Audi SQ5 TDI

Dünaamika

Juhiistmel: tähelepanu, valmis olla, läks! TDI muljetavaldav mootor, mille võimsus on 255 kW (347 hj) ja maksimaalne pöördemoment 700 Nm, kiirendab nullist sajani 5,1 sekundiga. Tippkiirus on 250 km/h. S-spetsiifilise väljalaskesüsteemi iseloomulik heli koos topelt summutitorudega rõhutavad mootori jõudlust. Erinevad tehnoloogiad toetavad sportlikku juhitavust ja mootori tõhusust. 3-liitrise TDI mootori jõud on toodud teele 8-käigulise kiire ja mugava tiptronic käigukasti abil. See tähendab, et madalamad käigud on sportlikult lühikesed ning kõrgemad käigud pikemad kiiruse ja kütusekulu vähendamise jaoks. Audi käiguvahetusrežiim „Drive select“ toetab veelgi tõhusamat juhtimist: Kiirusel 55-160 km/h lülitub süsteem vabakäigule kui juht tõstab jala gaasipedaalilt. quattro pidev nelikvedu jagab mootori jõu tavatingimustes tagasillale, mida toetab sportlik sõidurežiim. Vajadusel suunatakse suurem osa jõust sellele sillale, millel on parem veojõud. Rataste haardetegurit kontrolliv süsteem on aktiivne kõikidel pinnastel. Ja kurvide dünaamiline läbimine ei ole probleem. Tarkvara pidurdab sisemisi rattaid, võimaldades vastusena neutraalset „isejuhtimist“ ja sellega kurvide stabiilset ja täpset läbimist.

Tehnoloogiline täiuslikkus

Audi SQ5 TDI võtab üle Audi Q5 tuttavad kõrgtehnoloogilised juhiabisüsteemid. Ennetav efektiivsusassistent annab juhile soovitusi kütuse säästmiseks. Adaptiivne püsikiirusehoidja (ACC) koos ummikuabi süsteemiga võtab roolimise üle aeglases liiklusvoos. Audi active line juhiabisüsteem hoiab sõidukit oma sõidureas. Pikivahe hoiatus teavitab juhti, kui vahemaa eessõitva sõidukiga väheneb alla ohutuspiiri.

Tere tulemast jõulisesse sisemusse!

Sisemus avaldab muljet juba esmapilgul teabemeelelahutuse ja tipptasemel viimistlusega. Standardvarustust on täiendatud: Alcantara/nahk sportistmed reljeefsete S-logodega, uste valgustatud lävepakuliistud, kui ka 3-kodaraga multifunktsionaalne S-logoga nahkkattega rool. Samuti on saadaval teabemeelelahutus, näiteks Audi virtuaalne näidikutepaneel või disainidetailid, nagu Carbon Atlas-viimistlusega dekoorliistud. Soovi korral saab kolmeosalist tagaistet reguleerida pikisuunas ja muuta istme kallet. Lisaks on standardvarustuses 20-tollised 5-kodaraga alumiiniumist valuveljed, LED-esituled ja S-spetsiifiline vedrustuse kontrollsüsteem.

Audi Matrix LED esilaternad

Ohutus, tõhusus ja atraktiivne disain: Audi Matrix LED esilaternad jagavad kaugtulede paljusid väikeseid valgusdioodide läbi kolme reflektori. Juhtseade lülitab reflektorid sisse-välja nii nagu vaja või reguleerib valgustust 64 sammuga. See võimaldab alati parimat vajalikku valgustust ilma vastutulijat pimestamata. Sõiduk on saadaval LED või kõrge resolutsiooniga Matrix LED tehnoloogia ja dünaamiliste suunatuledega esilaternatega.

Juhile suunatud

SQ5 TDI pakub esmaklassilise teabemeelelahutuse süsteemi MMI navigatsioon plus, MMI all-in-touch ja 8,3-tollist ekraani, mis on saadaval kombinatsioonis tiptronicuga. Süsteem tunneb ära nii käsitsi kirjutatu kui nutiseadmetes tuntud puuteliigutused nagu näiteks suurendamine. Samuti annab see värintagasisidet. Üheks elemendiks on Audi connect, mis ühendab uue SQ5 TDI läbi LTE-mooduli internetiga. Audi connect võimaldab autosse paigaldatud SIM-kaardiga mugavalt ühenduda paljude teabemeelelahutuse teenustega Euroopas fikseeritud andmeedastuskiirusega. Kasutajad saavad reserveerida ka andmepakette Wi-Fi pääsupunktile, mis sisaldavad EL-i rändlustasusid. Koos paketiga „Audi connect safety & service including security & convenience” pakub SQ5 TDI teenust Car2X. Õnnetuse või rikke korral saavad selle teenusega varustatud sõiduki kasutajad abi automaatselt või vajutades hädaabikõne nupule.

Cockpit Audi SQ5
Rohkem meelelahutus- ja juhinfosüsteemidest

Paindlikud lahendused

Sõltuvalt tagaistme asendist on pakiruumi mahutavus 510 kuni 610 liitrit. Kokkuklapitud tagumiste istmeseljatugede puhul kasvab pagasiruumi maht 1510 liitrini.

Animation Rückbank im Audi Sq5