Kodulehe uudis.png
Audi tähistab tänavu oma 30ndat aastapäeva Eestis. Seda märkimisväärset sündmust
tähistasime neljas Audi esinduses üle Eesti oma klientide ja partneritega ning veetsime
koos meeleolukad õhtud.
19.septembril oli meil rõõm ürituste sarja alustada Audi Tallinna salongis. Erilist tähistamise hõngu andis juurde ka see, et Audi Tallinna maja valmis 20 aastat tagasi.
Üritusel oli tähistamiseks põhjuseid mitu, nimelt on tänavu Audi Tallinna maja ehitamisest möödunud 20 aastat. Õhtut juhtis meie uus ning ühtlasi ka esimene brändisaadik Eda-Ines Etti!
Põnevas vestlusringis, mida juhtis autoentusiast Raiko Ausmees, rääkisid Audi Eesti juhatuse liige Peeter Tiitson ning Reval Auto Esinduste juhatuse liige Tomas Tibbing Audi ajaloost ja tulevikust Eestis.
Vestlusringi saad järele vaadata siit
Tallinn.png
Maitsvaid suupisteid ning Audi mudelinimetusi kandvaid kokteile pakkus Rosen Catering ning huvilistel oli võimalik tutvuda Audi Eesti müügiosakonna spetsialisti mudelautode kollektsiooniga, mida ta on kogunud alates 2009 aastast.
30 aastapäeva puhul valmis esmakordselt tehisintellektiga loodud Audi Eesti kunstiteoste näitus, mille esmaesitlus toimus Tallinnas.
Näitus valmis koostöös MaKeLab agentuuriga ning sümboliseerib Audi 30 aastat Eestis ning ühtlasi ka vaadet tulevikule. Ainueksemplaridest kunstiteosed, mis on kantud alumiiniumkomposiidile lähevad õige pea oksjonile, mille tulu annetab Audi Eesti heategevuseks. Täpsema info oksjoni toimumise kohta leiate Audi Eesti uudiskirjast ning sotsiaalmeedia kanalitelt.
Õhtule pani meeleoluka punkti äsja Eesti esimese staadionikontserdi andnud NOËP.
Tallinna sündmuse galerii leiad siit
Pärnu.png
22. septembril seadsime suuna suvepealinna Reval Auto Pärnu esindusse. Audru ringraja lähistel pidasime sobivaks käsitleda vestlusringis autospordi teemat, kuna tähistame sel aastal ka Audi Sport 40. aastapäeva. Külaliste ette astusid Raiko Ausmees, Margus Kiiver ning Tarmo Klaar, kes meenutasid Audi autospordi märkimisväärsemaid sündmusi ning saavutusi.
Täispikka vestluse leiad siit
Üritusel pakkus särtsakaid ning kohalikke maitseid Restoran Raimond. Õhtu lõpetas andekas Liisi Voolaid.
Pärnu ürituse galerii leiad siit
Tartu.png
Juba 26. septembril tähistasime aastapäeva heade mõtete linnas Tartus, kus Rene Tammist ning Ermo Kontson jagasid häid mõtteid teemal “Miks on mõistlik täna mõelda elektriautole? Või oli see hea mõte juba eile?”.
Vestlust saad järele vaadata siit
Tartlaste lemmikuid, Isuäratavaid baosid ning pitsasid, pakkus tänavatoidu restoran Kolm Tilli ning muusikalise etteastega, seekord DJ rollis, astus külaliste ette noor talent Frederik Küüts.
Tartu sündmuse galerii leiad siit
Kuressaare.png
Ürituste sarjale oli meil au panna punkt imeilusas Kuressaare linnas, kus 29. septembril astusid lavale arutama Audi Eesti ja Eesti sportlaste koostööd olümpiavõitja Erki Nool ning tõkkejooksja Rasmus Mägi.
Vestlusring salvestuse leiad siit
Tõeliselt maitsvate toitude ning kokteilidega kosutas külalisi Saaremaa kohalik OmNom. Õhtu lõpule andis hoogu DJ rollis särtsakas jonas.f.k.
Kuressaare galerii leiad siit