1.jpg

Audi Eesti ja Ortopeedia Arstid jätkavad koostööd ka 2021. aastal

Vahetult enne sõbrapäeva toimus sõbralik kohtumine Audi Eesti ja Ortopeedia Arstide vahel, mille käigus said Ortopeedia Arstid enda käsutusse uue Audi Q5. Rääkisime selle sündmuse puhul ka veidi juttu Ortopeedia Arstid AS juhatuse liikme ja kõrgelt hinnatud arsti, doktor Mihkel Mardnaga.

Koostöö Audi (Al Mare Auto OÜ) ja Ortopedia Arstid AS vahel sai alguse 2019.a. veebruaris, kui Ortopeedia Arstid AS alustas koostööd Narva haiglaga ning Audi oli valmis omalt poolt seda projekti toetama. Projekti eesmärk oli suurendada ortopeedia- ja sporditraumatoloogia alast kompetentsi haigla personali seas ning parandada kvaliteetse ortopeedilise ravi kättesaadavust Narvas ja selle lähipiirkonnas. 2019. aastal andis Audi Eesti projekti raames ortopeediaarstidele turvaliseks sõiduks Narva ja tagasi kasutada uue Audi A6 mudeli.

Kuidas covid-19 olukord on selle koostöö olulisust teie jaoks mõjutanud?

2020. aasta oli paljudele keeruline ja raske, eeskätt majanduslikus kontekstis. Hindame väga Al Mare Auto OÜ sihikindlust ja soovi jätkata alustatud koostööprojektiga ka majanduslikult keerulistel aegadel. Saame täna öelda, et covid-19 ei ole meievahelist koostööd mõjutanud.

Miks on see koostöö teie jaoks oluline?

Koostöö ei oleks koostöö, kui see oleks oluline või kasulik vaid ühele poolele. Ortopeedia Arstid AS-le on koostöö võimaldanud teha plaanilisi, pikemaid, aga ka igapäevaseid töösõite turvaliselt väga kvaliteetse autoga, mis ühtlasi on ka meie jaoks päris oluline kokkuhoid. Usun, et Eesti suurim, ortopeedia erialal kvaliteetset raviteeniust pakkuv erahaigla, Ortopeedia Arstid AS, on Al Mare Auto OÜ-le hea koostööpartner näitamaks, et mõlemad hindavad oma valdkonna parimat.

Lisaks on ka Audi Tallinna esindust alati meeldiv külastada. On tekkinud tunne, et meid on kogu Audi Tallinna personali poolt võetud nagu "pere”liikmeks. See on eriline tunne, kui lähed teenindusse ja sinusse suhtutakse nagu sõpra. Loodetavasti saame seni eduka projektiga jätkata veel pikalt.

Täname doktor Mihkel Mardnat toreda vestluse eest ning soovime edu kõikides väljakutsetes!
2.jpg
5.jpg
3.jpg
7.jpg
6.jpg