• Uus A1 citycarver
  Uus A1 citycarver
  Hind alates: 23,500.00 EUR

  Värske ja enesekindel hoiak, palju võimalusi isikupärastamiseks ning tipptasemel ühenduvus: need on Audi A1 citycarveri märksõnad. Uue Audi A1 perekonna kõige progressiivsem liige tunneb end koduselt igas keskkonnas: linnas, väikesel külateel, kiirteel ning isegi kergemal maastikul.

 • A3 Limousine
  A3 Limousine
  Hind alates: 28.500,00 EUR

  Uus Audi A3 Limousine avaldab muljet oma sportlikult stiilse disaini, kvaliteetse ja juhile keskendunud sõitjateruumi ning erimudeliga Edition One.

 • A3 Sportback TFSI e
  A3 Sportback TFSI e

  Elektri-, hübriid- ja sisepõlemismootoriga: Audi A3 Sportback TFSI e pistikhübriid omab neid kõiki ja pakub tänu sellele muljetavaldavat dünaamikat. Ka Sportbacki välisdisain räägib dünaamilisustest, kiirusest ja nauditavatest sõiduomadustest. Ning sõitjateruumis on ühendatud disain, funktsionaalsus, kasutusmugavus ja digitaalsus.

 • S3 Sportback
  S3 Sportback
  Hind alates: 48.800,00 EUR

  Uus S3 Sportback pakub korraga nii puhast sõidunaudingut kui ka igapäevast kasutusmugavust. See mudel avaldab muljet oma käsitsetavuse, dünaamilise disaini ja täiustatud tehnoloogiate ning juhiabisüsteemidega. Erimudel Edition One on aga veelgi sportlikum. Toimunud areng on selgesti tunnetatav.

 • S3 Limousine
  S3 Limousine
  Hind alates: 49.800,00 EUR

  Tugevam. Sportlikum. Põnev juba esmapilgul: uus Audi S3 Sedan Edition One. See mudel kombineerib omavahel sõidusoorituse, elegantsi ja kupeelikku disaini ning pakub lugematul hulgal igapäevaelu lihtsustavat tehnikat.

 • RS 3 Sportback
  RS 3 Sportback
  Hind alates: 56,400.00 EUR

  Disainikeel, mis räägib selgelt auto võimetest võidusõidurajal. Alates eristuvast kärjestruktuuriga Audi Singleframe iluvõrest kuni võimsate küljejoonteni ja lõpetades selgelt struktureeritud tagaosaga: jõuline välisilme tõotab esmaklassilist sooritusvõimet. Eksklusiivsed 19-tollised kergmetallveljed rõhutavad seda veelgi.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 58,100.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • Uus A4 Avant
  Uus A4 Avant
  Hind alates: 34.250,00 EUR

  Veel rohkem ruumi, veel rohkem elegantsust: Uue põlvkonna Audi A4 Avant ühendab endas lummava tehnoloogia ja esteetika. Kaubamärgi kõige enim müüdud tootepere tehnoloogiat on täielikult uuendatud, nii et see tähistab taas tootesegmendi uut verstaposti. Arendustöö käigus pandi suurt rõhku CO2-heitmete vähendamisele. Kõigi tehnoloogiate puhul keskenduti sõidutakistuse vähendamisele.

 • Uus A4 Avant g-tron
  Uus A4 Avant g-tron
  Hind alates: 39.800,00 EUR

  Audi A4 Avant g-tron on erakordselt paindlik nii igapäevases perekasutuses kui ka töösõitudel – seda suuresti tänu oma dünaamilisusele ja universaalkere praktilisusele. Audi CNG tehnoloogia tõestab, et saad alternatiivkütust oma igapäevaelus usaldada.

 • Uus A4 allroad quattro
  Uus A4 allroad quattro
  Hind alates: 48.550,00 EUR

  Uus Audi A4 allroad quattro kehastab ainulaadset kontseptsiooni: selles on ühendatud kõrge mugavusaste ja maastikusõidu omadused, mis annavad allroad quattrole enda turusektoris unikaalse positsiooni. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole ja suurendatud kliirensile jätkab see mudel sõitmist ka siis, kui asfalttee otsa lõpeb.

 • Uus S4 Limousine
  Uus S4 Limousine
  Hind alates: 66.400,00 EUR

  Sportlik välimus on standardvarustuses. S4 Singleframe iluvõre ja esiletõstetud horisontaalsetest varbadest moodustuv muster rõhutavad laiust ja dünaamikat. Kaitseraud ja õhu sisselaskeavad on silmatorkava kontuuriga. Sportlikku välimust rõhutavad muljetavaldavalt ainuomane S disaini kaheharuline kroomitud väljalaskesüsteem ja tagaspoiler.

 • Uus S4 Avant
  Uus S4 Avant
  Hind alates: 68.400,00 EUR

  Kõik kes valivad Audi, tahavad sportliku sõidukogemust, atraktiivset disaini ja innovatiivset disaini. Kõik kes valivad Audi S4 Avanti saavad veelgi enam: sportautoliku võimsuse ja sõidudünaamika ent praktilise ja funktsionaalse igapäeva sõiduki. Ei mingeid kompromisse. Läbinisti Audi, kuid midagi veelgi enamat.

 • Uus RS 4 Avant
  Uus RS 4 Avant
  Hind alates: 79.300,00 EUR

  Legendaarsest sugupuust pärinev edumudel väljendab oma dünaamilisi ambitsioone uuendatud esiosa ning sportlikuma sõitjateruumiga, sh uue MMI touch kasutajaliidesega. Kahe turboga V6 mootori võimsus on 331 kW (450 hj) ning muljet avaldav pöördemoment 600 Nm on kasutatav väga laias pööretevahemikus 1900 kuni 5000 p/min.

 • A5 Sportback
  A5 Sportback
  Hind alates: 43,200.00 EUR

  Uus Audi A5 Sportback on nüüd uue, jõulisema disainiga ning kõrgtehnoloogilise MMI touch kasutuskontseptsiooniga. Poolhübriidtehnoloogia tagab suurema mugavuse, vähendades samas ka kütusekulu.

 • Uus A5 Sportback g-tron
  Uus A5 Sportback g-tron
  Hind alates: 44.350,00 EUR

  Audi A5 Sportback g-tron ühendab lummaval moel dünaamilise iseloomu ja emotsionaalse kupeeliku disaini. Tänu surugaasiga töötavale mootorile tõestab see, et sportlikkust on võimalik ühendada säästlikkusega.

 • Uus S5 Coupé TDI
  Uus S5 Coupé TDI
  Hind alates: 67,400.00 EUR

  Uus Audi S5 Coupé TDI on atleetlik, sportlik ja elegantne, uue ja lihvitud välimusega ning täis kõrgtehnoloogiat. Selle disain on on ühendatud keeruka aerodünaamikaga. Pealispinna all avaldab S5 Coupé TDI muljet täiesti uue veermiku, võimsate mootorite ja juhiabisüsteemide uuenduslikkusega.

 • Uus S5 Sportback TDI
  Uus S5 Sportback TDI
  Hind alates: 67,100.00 EUR

  S5 Sportback TDI viieukselises kupees on ühendatud elegantsus ja emotsionaalne disain ning ülim funktsionaalsus ja väga mugav salong. See peresõbralik auto on täiuslike võrguühendustega, pakkudes uusimaid teabe ja meelelahutuse võimalusi. Lisaks eeltoodule on teise põlvkonna mudelitel täiesti uus vedrustus, suure võimsusega mootorid ja uuenduslikud juhiabisüsteemid.

 • Uus RS 5 Coupé
  Uus RS 5 Coupé

  Uus Audi RS 5 Coupé kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • Uus RS 5 Sportback
  Uus RS 5 Sportback

  Uus Audi RS 5 Sportback kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • A6 Avant
  A6 Avant
  Hind alates: 49,700.00 EUR

  Sujuvam, laiem ja madalam - Uus Audi A6 Avant demonstreerib oskust püüda pilke. Silmatorkavad rattakoopad, pikalt langev katusejoon ja tugevalt kaldus D-piilar rõhutavad dünaamilisi proportsioone ja loovad võrreldamatu silueti. Sõiduki tagaosa rõhutab sportlik katusespoiler ja kroomliist. Atleetlik väljanägemine koos kompromissitu mahutavusega.

 • A6 Limousine TFSI e
  A6 Limousine TFSI e
  Hind alates: 59,800.00 EUR

  Kui tahad teistest ees olla, pead valima oma tee. Audi A6 55 TFSI e quattro Limousine teeb selle Sinu jaoks lihtsaks muljet avaldaval moel, pakkudes efektiivset pistikuhübriid-tehnoloogiat, teedrajavat juhtkontseptsiooni, mugavat sõitjateruumi ja atleetlikku disaini.

 • A6 Avant TFSI e
  A6 Avant TFSI e

  Kui tahad teistest ees olla, pead valima oma tee. Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro teeb selle Sinu jaoks lihtsaks muljet avaldaval moel, pakkudes efektiivset pistikuhübriid-tehnoloogiat, teedrajavat juhtkontseptsiooni, mugavat sõitjateruumi ja atleetlikku disaini.

 • A6 allroad
  A6 allroad
  Hind alates: 68,000.00 EUR

  20 aastat maastikusuutlikku A6 Avanti: Uus Audi A6 allroad quattro. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole, adaptiivsele õhkvedrustusele ja kõrgemale kliirensile tunneb ta end ühtmoodi koduselt nii teedel kui ka maastikul. Võimsad V6 TDI mootorid tagavad enam kui piisava veovõime: haagise lubatud mass on kuni 2,5 tonni. Tänu eelkäijast veelgi isikupärasemale disainile ja suuremas ulatuses kohandatavale varustusele veenab uus A6 allroad quattro kliente, kes hindavad jõulist disaini, erakordset paindlikkust ning tipptasemel mugavust.

 • S6 Limousine
  S6 Limousine
  Hind alates: 81,100.00 EUR

  Audi S6 Limousine on sportlik, mitmekülgne ja efektse disainiga auto, mille varustusse kuulub kõige moodsam info-, meelelahutus- ja juhiabisüsteemide tehnoloogia ning võimas jõuallikas.

 • S6 Avant
  S6 Avant
  Hind alates: 83,900.00 EUR

  Audi S6 Avant on sportlik, mitmekülgne ja efektse disainiga auto, mille varustusse kuulub kõige moodsam info-, meelelahutus- ja juhiabisüsteemide tehnoloogia ning võimas jõuallikas.

 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Hind alates: 121,100.00 EUR

  25 aastat RS-i, 25 aastat võimsaid universaale Audilt: Audi Sport avab uue RS 6-ga kiirete Avantide loos uue peatüki. Tänu poolhübriidsüsteemile senisest veelgi võimsam ja efektiivsem RS 6 Avant on täiuslik kaaslane igas olukorras.

 • Uus A7 Sportback TFSI e
  Uus A7 Sportback TFSI e
  Hind alates: 70,700.00 EUR

  Elegantne välimus, muljetavaldav võimsus ja efektiivsus, tippkvaliteediga sõitjateruum Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro. innovaatilise pistikuhübriidi kombinatsioon, mille hübriidjõuallikas koosneb võimsast sisepõlemismootorist ning efektiivsest elektrimootorist, mis võimaldab sõita kohapealsete heitmeteta. Koge meie sportlikus kupees ka kõige moodsamat juhiabi-, info- ja meelelahutustehnoloogiat.

 • Uus S7 Sportback
  Uus S7 Sportback
  Hind alates: 90,700.00 EUR

  Elegantne välimus, muljetavaldav võimsus, tippkvaliteediga sõitjateruum – Audi S7 Sportback veenab nii oma väliste kui ka sisemiste omadustega. Koge meie sportlikus kupees ka kõige moodsamat juhiabi-, info- ja meelelahutustehnoloogiat.

 • Uus RS 7 Sportback
  Uus RS 7 Sportback
  Hind alates: 126,100.00 EUR

  Uus, teise põlvkonna Audi RS 7 Sportback on unikaalsem kui kunagi varem. Audi Sport GmbH esitleb Frankfurdi autonäitusel (IAA) RS 7 Sportbacki esmakordselt viiekohalisena, uudiseks on ka RS 7 Sportbacki poolhübriidsüsteem, mis tagab veelgi suurema võimsuse ja efektiivsuse.

 • Uus A8 TFSI e
  Uus A8 TFSI e

  Elegantse luksussedaani ja innovaatilise pistikuhübriidi kombinatsioon – see ongi Audi A8 60 TFSI e quattro. Tema hübriidjõuallikas koosneb võimsast sisepõlemismootorist ning efektiivsest elektrimootorist, mis võimaldab sõita kohapealsete heitmeteta. Tänu laiale info- ja meelelahutussüsteemide valikule jätkavad juht ja kaassõitjad nii ees kui ka tagaistmel häirimatult oma digitaalset igapäevaelu.

 • Uus S8 TFSI
  Uus S8 TFSI
  Hind alates: 135,200.00 EUR

  Reisimine võib olla uskumatult lõõgastav: Audi S8 TFSI näitab kuidas – luksussedaan oma kõige sportlikumas vormis. Jõua sihtkohta kiirelt ja puhanult – see on eesmärk. Tänu külluslikule ruumikusele ja mugavusele, uuenduslikule kasutuskontseptsioonile, suurele hulgale info-, meelelahutus- ja ühenduvusvõimalustele ning võimsale topeltturboga V8 TFSI mootorile on see lapsemäng.

 • Uus Audi SQ2
  Uus Audi SQ2

  Kompaktne sportauto individualistile - Audi SQ2. Q2 perekonna uues tippmudelis koged Audi S-mudelitele omast kirglikku võimsust.

 • Q3 TFSI e
  Q3 TFSI e
  Hind alates: 48,000.00 EUR

  Elektriseeriv linnamaastur kogu perele. Audi Q3 TFSI e. Uuenduslik pistikhübriid, mis suudab elektriliselt ning kohapealsete heitmeteta läbida kuni 41 kuni 51 kilomeetrit. Ning pakub seejuures palju ruumi, tehnilisi innovatsioone ning täiustatud vedrustust, mis muudab sõidu veelgi dünaamilisemaks.

 • Uus Q3 Sportback
  Uus Q3 Sportback
  Hind alates: 36,450.00 EUR

  Uus Q3 Sportback ühendab maasturi mõjuva välimuse ja mitmekülgse igapäevamugavuse ning kupee elegantsi ja suurepärase juhitavuse. See teeb Q3 Sportbackist Audi esimese kompaktse crossoveri.

 • Uus Q3 Sportback TFSI e
  Uus Q3 Sportback TFSI e
  Hind alates: 50,400.00 EUR

  Sportlik ja elektriseeriv. Audi Q3 Sportback TFSI e. Uuenduslik pistikhübriid, mis suudab elektriliselt ja kohapealsete heitmeteta läbida kuni 45 kuni 50 kilomeetrit. Väljendusrikkad kaitserauad ja kupeelik katusejoon kannavad endaga sportlikku ning dünaamilist aurat.

 • Uus RS Q3
  Uus RS Q3
  Hind alates: 64,600.00 EUR

  Audi Sport esitleb uue põlvkonna RS Q3. Sportlik kompaktauto on erakordse sooritusvõime-, atleetliku disaini- ja maksimaalse igapäevakasutuseks mõeldud paindlikkusega.

 • Uus RS Q3 Sportback
  Uus RS Q3 Sportback
  Hind alates: 66,900.00 EUR

  Audi Sport esitleb esmakordselt RS Q3 Sportbacki. Sportlik kompaktauto on erakordse sooritusvõime-, atleetliku disaini- ja maksimaalse igapäevakasutuseks mõeldud paindlikkusega.

 • Q5 Sportback
  Q5 Sportback
  Hind alates: 50,800.00 EUR

  Audi Q5 Sportback ühendab maasturi muljetavaldava sooritusvõime ja suurepärase kasutusmugavuse. Kupeelik katusejoon järgib uut sportlikku disainikeelt ning pidev quattro nelikvedu vaimustab igal sõidul.

 • Q5 TFSI e
  Q5 TFSI e

  Efektiivne, sportlik ning elektrirežiimis kohapealsete heitmeteta – elektri- ja sisepõlemismootorit ühendava Audi Q5 55 TFSI e quattro pistikhübriidiga võid nautida mõlemat jõuallikat. Ühtlasi pakub Q5 55 TFSI e quattro premium-linnamaasturile omast mugavust ja praktilisust.

 • Q5 Sportback TFSI e
  Q5 Sportback TFSI e

  Efektiivne, sportlik ning elektrirežiimis kohapealsete heitmeteta – elektri- ja sisepõlemismootorit ühendava Audi Q5 Sportback 55 TFSI e quattro pistikhübriidiga võid nautida mõlemat jõuallikat. Ühtlasi pakub Q5 Sportback 55 TFSI e quattro premium-linnamaasturile omast mugavust ja praktilisust.

 • SQ5 TDI
  SQ5 TDI

  Jõua sihtpunkti kiiresti, ületa enesekindlalt kõik väljakutsed ja jäta visuaalselt mõjuv mulje. Uuel Audi SQ5-l on standardvarustuses võimas diiselmootor, pidev quattro nelikvedu ja disain, mis räägib meeliköitvast dünaamikast ka siis, kui auto seisab.

 • SQ5 Sportback TDI
  SQ5 Sportback TDI

  Kupeeliku siluetiga sportlik linnamaastur on täiuslikult universaalne, pakkudes muu hulgas palju ruumi kõige erinevamateks vajadusteks. Teedrajav disain, võimas V6 TDI mootor ja pidev quattro nelikvedu, mis kannab Audi SQ5 Sportbacki jõu kindlalt teele.

 • Uus Q7 TFSI e
  Uus Q7 TFSI e
  Hind alates: 70,300.00 EUR

  Audi Q7 TFSI e ühendab endas võimsuse ja nutikuse: 55 TFSI e quattro elektrimootori ja kolmeliitrise V6 TFSI mootori koguvõimsus on 280 kW (381 hj), 60 TFSI e quattro võimsus aga 335 kW (456 hj). Ühtlasi suudab Q7 TFSI e läbida elektrirežiimis ja kohapealsete heitmeteta kuni 40 kilomeetrit. Lisaks oleme me oma uue mudeli varustanud eeskujuliku maastikusuutlikkusega, mille tagavad õhkvedrustus, elektromehaaniline roolivõimendus, Audi drive selecti maastikurežiim ja quattro nelikvedu.anud uue Q-perekonnale omase disaini ning pakub lisaks ruumikusele suurepärast dünaamikat ja erakordset mugavust. Poolhübriidtehnoloogia, digitaalne kasutuskontseptsioon ja lisavarustusse kuuluvad HD Matrix LED laseresituled on vaid mõned uue mudeli märkimist väärivad omadused.

 • Uus SQ7
  Uus SQ7
  Hind alates: 99,400.00 EUR

  Puhas sõidurõõm, jõuline välimus ja suurepärane ruumikus – kõik see võtab kokku Audi SQ7 TFSI olemuse. Salongis veenab pere-linnamaastur sõitjaid kõrge mugavuse ning meelelahutus- ja infosüsteemi uusimate kasutusvõimalustega. Vajutus gaasipedaalile päästab valla 373 kW (507 hj) arendava V8-biturbo-TFSI-mootori jõu.

 • Q8 TFSI e
  Q8 TFSI e
  Hind alates: 76.300,00 EUR

  Uutmoodi sportlikkus. Meeliköitva disainiga võimas pistikhübriid: Audi Q8 TFSI e on läbi aegade Audi kõige eesrindlikum kupee-linnamaastur, mis pakub vaimustavat sõiduelamust ja nutikaid laadimisvõimalusi nii kodus kui ka teel olles.

 • Uus SQ8
  Uus SQ8
  Hind alates: 110.400,00 EUR

  Progressiivne disain, võimas mootor, püsiv quattro nelikvedu ja suurepärane mugavus kõigile autos istujatele – Audi SQ8 TFSI on kombinatsioon dünaamilisest luksklassi kupeest, emotsioone tekitavast sportautost ja ruumikast linnamaasturist. Tervikule paneb punkti kompleksne põhivarustusse kuuluv info- ja meelelahutussüsteem.

 • Uus RS Q8
  Uus RS Q8
  Hind alates: 129,400.00 EUR

  Kõige võimsam kupeemaastur Audi Sport’ilt: 441 kW (600 hj) arendav Audi RS Q8. Lisaks oma RS-võimekusele avaldab RS Q8 muljet erakordse mitmekülgsusega – nii sõidukogemuse kui ka disaini osas.

 • TTS Coupé
  TTS Coupé
  Hind alates: 39,655.00 EUR

  Selle kompaktse sportauto kolmas põlvkond kütkestab taas oma emotsionaalse disaini ja dünaamiliste omadustega. Uut kupeed iseloomustab uuenduslike tehnoloogiate kasutamine mootoris ning Audi virtuaalset näidikutepaneeli hõlmavas juhtimis- ja kuvamiskontseptsioonis.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 58,100.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • Uus RS 4 Avant
  Uus RS 4 Avant
  Hind alates: 79,300.00 EUR

  Legendaarsest sugupuust pärinev edumudel väljendab oma dünaamilisi ambitsioone uuendatud esiosa ning sportlikuma sõitjateruumiga, sh uue MMI touch kasutajaliidesega. Kahe turboga V6 mootori võimsus on 331 kW (450 hj) ning muljet avaldav pöördemoment 600 Nm on kasutatav väga laias pööretevahemikus 1900 kuni 5000 p/min.

 • Uus RS 5 Coupé
  Uus RS 5 Coupé

  Uus Audi RS 5 Coupé kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • Uus RS 5 Sportback
  Uus RS 5 Sportback

  Uus Audi RS 5 Sportback kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Hind alates: 117,600.00 EUR

  25 aastat RS-i, 25 aastat võimsaid universaale Audilt: Audi Sport avab uue RS 6-ga kiirete Avantide loos uue peatüki. Tänu poolhübriidsüsteemile senisest veelgi võimsam ja efektiivsem RS 6 Avant on täiuslik kaaslane igas olukorras.

 • RS 7 Sportback
  RS 7 Sportback
  Hind alates: 126,100.00 EUR
 • Uus RS Q8
  Uus RS Q8
  Hind alates: 124,500.00 EUR

  Kõige võimsam kupeemaastur Audi Sport’ilt: 441 kW (600 hj) arendav Audi RS Q8. Lisaks oma RS-võimekusele avaldab RS Q8 muljet erakordse mitmekülgsusega – nii sõidukogemuse kui ka disaini osas.

 • Uus e-tron Sportback
  Uus e-tron Sportback
  Hind alates: 74.400,00 EUR

  Audi e-tron Sportback on dünaamiline kupeemaasturmaastur võimsusega kuni 300 kW ning sõiduulatusega kuni 446 kilomeetrit (WLTP). Esmakordselt on seeriaautol saadaval digitaalsed maatriks-LED esilaternad, mille valgustus jagatakse väikesteks piksliteks, mida saab juhtida erakordselt täpselt. See muudab näiteks kitsastel teedel oma sõidurajas püsimise lihtsamaks ning näitab auto kohta sõidurajal.

 • Uus e-tron S
  Uus e-tron S
  Hind alates: 96.200,00 EUR

  Tänu dünaamikale, mida suudab pakkuda vaid võimas elektrimootor, on iga sõit uuenenud disainiga täiselektrilises Audi e-tron S-is äärmiselt põnev. Ülihea reaktsiooniga gaasipedaaliga Audi e-tron S kiirendab paigalt 100 km/h’ni vaid 4.5 sekundiga ja seda peaaegu hääletult. Sõiduulatus on ühe laadimisega tervelt 364 km (WLTP) ning muljetavaldavad on ka selle mudeli agiilsus ja veojõud.

 • Uus e-tron S Sportback
  Uus e-tron S Sportback
  Hind alates: 98.700,00 EUR

  Täiselektriline Audi e-tron S Sportback avaldab muljet oma kolme võimsa elektrimootori, sportliku disaini ja sõiduulatusega, mis on ühe laadimisega kuni 370 km (WLTP). 370 kW-ne võimsus lubab kupee-linnamaasturil saavutada paigalt 100 km/h tunnikiiruse vaid 4.5 sekundiga ja nautida igat sõitu täiel määral.

 • Uus A5 Sportback g-tron
  Uus A5 Sportback g-tron
  Hind alates: 44.350,00 EUR

  Audi A5 Sportback g-tron ühendab lummaval moel dünaamilise iseloomu ja emotsionaalse kupeeliku disaini. Tänu surugaasiga töötavale mootorile tõestab see, et sportlikkust on võimalik ühendada säästlikkusega.

Uuenenud_Audi_Q5.jpg

Audi esitleb uuenenud Q5 mudelit

Audi Q5 on Euroopa autoturu preemium segmendis olnud üks enimmüüdud keskklassi linnamaastureid juba aastaid. Nüüd on Audi aga Q5 veelgi atraktiivsemaks muutnud. Optimeeritud Q5 ühendab sportliku iseloomu suurepärase igapäevase kasutusmugavusega ning pakub laia valikut info- ja meelelahutus- ning juhiabivõimalusi. Audi ülieduka mudeli „teravamaks“ muudetud välisdisain rõhutab Q-identiteeti ja uhkeldab tagalaternatega, millel on kogu maailmas esmakordselt uue põlvkonna OLED-tehnoloogia.

Välisdisain: Audi Q-disainikeel on nüüd veelgi väljapaistvam

Tugev Q-identiteet iseloomustab Audi Q5 välisilmet läbi võimsuse, vastupidavuse ja ohutuse väljendamise. Välist värskendust läbi viies rõhutasid Audi disainerid seda ilmet ja tunnet veelgi mitmete väljapaistvate detailidega. Kaheksanurkne Singleframe-iluvõre ei ole enam nii sügav ja näeb varasemast laiem välja. Külgmised õhuvõtuavad on kasvanud kõrguses ja neil on nüüd trapetsikujulised siseosad. LED-esilaternate ülemine osa sisaldab uue signatuuriga päevatulesid. Küljelt vaadates tundub Q5 nüüd „kergem“ ja suurema kliirensiga tänu ümber disainitud lävepaku kattele. Tagalaternate vahel on uus iluriba ning tagaosas on ka horisontaalse „uimega“ sisselõikega difuusor. Lisaks standardsele disainipaketile on saadaval kaks lisavarustuse disainiliini. Täiustatud disainiliini puhul on Singleframe-iluvõrel kroomitud vertikaalsed ribid ning hõbedased (mustade asemel) iluvõre alumine osa esimese ja tagumise põrkeraua all. S-line’i puhul on esimene iluvõre sportliku kärjemustriga ning tagadifuusorit ümbritseb kroomriba.

Kaks värvi kaheteistkümnest on uued: roheline metallik district green ja sinine ultra blue. Lisavarustusena pakutakse musta värvi optikapaketti.

Sisedisain: õhuline viimistlus ja esmaklassiline kvaliteet

Sisedisaini horisontaalne rõhuasetus annab edasi avaruse ja kerguse tunnet. Armatuurlaua alumist ja ülemist osa eraldab skulptuurne ja elegantne piirjoon ja keskpunkti moodustab uus eraldi asetsev ning helilise tagasisidega MMI puutetundlik ekraan. Varasem keeratav/vajutatav nupp keskkonsoolil puudub ja selle koha on nüüd hõivanud laegas asjade paigutamiseks.

Q5 kliendid saavad valida ka kolme siseviimistluse vahel: baasviimistlus, design selection ja S-line, mida saab soovi kohaselt kombineerida väliste disainipakettidega. Design selection salongiga kaasneb kontuurvalgustuse pakett, mis sisaldab rida valgustusefekte, mis tõstavad täiuslikult esile Audile iseloomulikku viimistluskvaliteeti.
A203109_medium.jpg

Maailma esimene: digitaalne OLED-tehnoloogia Audi Q5 tagalaternates

Uue põlvkonna OLED valgustustehnoloogia on uuenenud Q5-s saadaval esimest korda. OLED-id on äärmiselt tõhusad orgaanilised valgust andvad dioodid, mis tekitavad ühtlase valguspinna. Lisavarustuse OLED tagatuled on jagatud kolmeks osaks, millest igaüks koosneb omakorda kuuest segmendist, mis võimaldab Audi disaineritel ja arendajatel ühest komponendist erinevaid valgusmustreid luua.

„Lisaks täiuslikule kontrastile on digitaalse OLED-i eelis erinevate valgustussegmentide suur ühtlus,“ selgitas Audi valgustusinnovatsiooni arendusjuht Stephan Berlitz. „Vaadates tulevikku, on digitaalne OLED seetõttu täiuslik tehnoloogia isikustatud valgusdisaini elluviimiseks suure täpsusastme ja varieeruvusega. See tehnoloogia pakub tulevaseks arenguks igasuguseid võimalusi.“

Tellides Q5, saavad kliendid valida kolme tagalaternate mustri vahel, kusjuures igal mustril on oma eriline kujundus koju saabumise ja sealt lahkumise puhuks. Valides Audi sõidurežiimi „dynamic“, muudavad laternad veelkord mustrit. OLED tagatuled on varustatud ka lähedussensoritega: kui kaasliikleja läheneb seisvale Q5-le tagantpoolt vähem kui kahe meetri kaugusele, süttivad kõik OLED-i segmendid. Kui Q5 liikuma hakkab, naaseb ka tuledemuster tavapärase signatuuri juurde. OLED tagatulesid ümbritsevad dünaamilised suunatuled. Q5 baasvarustuses on nüüd LED esilaternad ja lisavarustusena on võimalik valida maatriks LED esituled. Nende nutikad ja kohanduvad täistuled pakuvad suuremat ohutust ja mugavust teisi liiklejaid pimestamata.
A203068_medium.jpg

Ruumikas ja kohandatav: mõõtmed ja siseruum

4,68 meetri pikkusena on uuenenud Audi Q5 varasemast 19 millimeetrit pikem peamiselt suuremate põrkeraudade tõttu. Auto laius (ilma peegliteta) – 1,89 meetrit – ja kõrgus – 1,66 meetrit – jäid muutumatuks. Pikk teljevahe – 2,82 meetrit – mängib suurte sisemõõtude puhul keskset rolli. Audi edasi-tagasi liigutatav tagaiste koos reguleeritavate seljatugedega kuulub lisavarustusse. Selle olemasolul on pakiruumi maht 550 – 1550 liitrit. Lisavarustusena on saadaval elektriajamiga tagaluuk. Tänu nutikale materjalivalikule on Q5 üks kergema kerega mudelitest oma segmendis ning selle õhutakistuskoefitsient 0,30 on üks oma klassi paremaid. Parandatud aeroakustika tulemuseks on erakordselt vaikne salong.
A203070_medium.jpg

Juhtimine, info- ja meelelahutussüsteem ning Audi connect: esmaklassiline ühenduvus

Uuenenud Audi Q5 uue juhtimissüsteemi taga on uus põhiplatvorm – kolmanda põlvkonna Modular Infotainment Platform (MIB 3), mis pakub kümnekordset arvutijõudlust võrreldes oma eelkäija MIB 2-ga.

Selle alus on tavapärane armatuurlaud koos keskselt paigutatud juhi infosüsteemiga. Selle kõrgeim tase on Audi virtual cockpit plus – suure eraldusvõimega 12,3-tolline digitaalne ekraan kolme erineva graafilise kujundusega. Juht navigeerib ekraanidel multifunktsionaalse rooli abil. Lisavarustusena on saadaval ka esiklaasinäidik.

Keskne 10,1-tolline MMI puutetundlik ekraan kuulub Q5 standardvarustusse. Ekraani menüü lameda hierarhiaga struktuur muudab selle kasutamise äärmiselt lihtsaks ja otsinguid saab teha vaba teksti kasutades. Juht võib valida, kas sisestab teksti käsitsi või edastab hääljuhtimise kaudu. Viimane tunneb ära suure hulga igapäevaseid mõisteid. Kombineerituna MMI navigation plus info- ja meelelahutussüsteemiga, sealhulgas Audi connect navigation & infotainment süsteemiga, suudab hääljuhtimissüsteem pilvesüsteemile ligi pääseda isegi suurema paindlikkusega.

Audi connect internetiteenused ühendavad Audi Q5 tihedalt interneti ja liiklustaristuga. Navigatsioonisüsteem pakub suure eraldusvõimega satelliidipilte Google Earthilt, sõiduridade kaupa informatsiooni liiklusvoo kohta ja liiklusennustusi. DAB+ digitaalraadio on standardvarustuses ning Amazon Alexa teenus annab ligipääsu tuhandetele Alexa oskustele. Audi connecti autost x-ile teenused muudavad sõidu veelgi pingevabamaks, aidates näiteks leida vabu teeäärseid parkimiskohti või kasutades mõnedes linnades rohelises laines sõitmiseks valgusfooridelt saadavat infot. Rakendus myAudi ühendab kasutaja nutitelefoni autoga.

Laia valiku isiklikke seadistusi alates sagedasti kasutatud navigatsioonisihtkohtadest kuni istmeasendi ja kliimaseadme säteteni saab salvestada kuude kasutajaprofiili. Andmeid säilitatakse pilvepõhiselt myAudi kliendiportaali, kus need on kättesaadavad kõigile volitatud kasutajatele igas vastava varustusega Audis.

Nõudluspõhised funktsioonid: broneeri vabalt pärast ostu

Uuenenud Audi Q5 üks tähtis uus omadus on ka „nõudluspõhised funktsioonid“, mis võimaldab klientidel oma autole funktsioone tellida. Näiteks saab MMI navigation plusi ja Audi nutitelefoni liidest tellida pärast auto ostmist igal ajal, tehes seda myAudi nutitelefonirakenduse või veebilehe kaudu. Funktsioonid aktiveeritakse mobiilse andmeühenduse kaudu. Valikus on kolm kasutusperioodi: üks kuu, üks aasta või tähtajatu.

Jõuülekanne: võimas, ent vähesaastav

Uuenenud preemium-klassi linnamaastur tuleb Euroopas müügile versioonina Audi Q5 40 TDI (kombineeritud kütusekulu 5,4-5,3* l/100 km, CO2 emissioon 143-139* g/km). Võimsa kaheliitrise ning nelja silindriga diiselmootori võimsus on 150 kW ja pöördemoment 400 Nm. Alumiiniumkarter kaalub umbes 20 kg vähem kui eelmisel mootoril ning väntvõll on umbes 2,5 kg kergem.

Poolhübriidsüsteem (MHEV) aitab kaasa madala kütusekulu saavutamisele. Rihma abil töötav startergeneraator toidab auto 12-voldist elektrisüsteemi, millesse kuulub lisaks liitium-ioon aku. BSG salvestab pidurdamisenergia akusse. MHEV-süsteem võimaldab Audi Q5-l sõita väljalülitatud mootoriga ja tagab start-stopp-režiimi toimivuse kiirustel alla 22 km/h. Kokkuvõttes annab see tulemuseks kütuse kokkuhoiu umbes 0,3 l/100 km. Audi Q5 40 TDI (kombineeritud kütusekulu 5,4-5,3* l/100 km ja CO2 emissioon 143-139* g/km) kiirendab nullist sajani 7,6 sekundiga ja auto tippkiirus on 222 km/h.

Audi Q5 40 TDI (kombineeritud kütusekulu 5,4-5,3* l/100 km ja CO2 emissioon 143-139* g/km) mootori jõu kannab quattro nelikveole üle ultratehnoloogiaga seitsmekäiguline S tronic käigukast, mis aitab samuti kaasa ökonoomsusele. Tavaolukorras kannab see kogu jõu üle esiratastele. Kui vajalikuks muutub aga nelivedu, näiteks libedates tingimustes või dünaamilisel sõidul, ühendavad kaks sidurit jõuülekandega sekundi murdosa jooksul ka tagarattad – paljudes olukordades juhtub see ennetuslikult. Veojõu ja soorituse osas ei jäta süsteem midagi soovida.

Veermik: veelgi mugavam ja agiilsem

Nii sportliku kui mugavana on hästi tasakaalus veermik Audi Q5 suur trump. Multilink vedrustus ees ja taga on äärmiselt kerge ja ei paranda seega ainult juhitavust, vaid ka ökonoomsust. Lisavarustusena on Q5 jaoks saadaval Audi dynamic steering, mis varieerib rooli tundlikkust kuni 100% vastavalt auto kiirusele ja roolinurgale.

Q5 kliendid saavad valida viie seadistusvaliku vahel. Sportvedrustus pakub alternatiivi standardvedrustusele. Saadaval on ka terasvedrudega standardvedrustus koos juhitavate amortisaatoritega, mis pakub laialdast valikut mugava ja dünaamilise sõidu vahel. Lisaks juhitavatele amortisaatoritele suudab reguleeritav õhkvedrustus varieerida kliirensit viiel astmel, muutes selle Q5-le erakordselt hästi sobivaks.

Audi drive select juhtimissüsteem, mis mõjutab mitmete tehniliste komponentide seadistusi, kuulub standardvarustusse. Juht saab valida kuni seitsme profiili vahel, sealhulgas off-road ja all-road profiil (õhkvedrustusega). Nõlvalt laskumise abi pakub toetust järskudel laskumistel. Audi Q5 standardvarustuses on 17-tollised valuveljed, advanced line’i ja S-line’i mudelid on varustatud 18-tolliste velgedega ning Audi ja Audi Sport pakuvad ka 19-, 20- ja 21-tolliseid velgi.

Juhiabisüsteemid: teerajaja ohutuses ja mugavuses

Uuenenud Q5-l on lai valik juhiabisüsteeme. Audi pre sense city süsteem on standardvarustuses ja aitab ära hoida või leevendada teiste liiklejatega kokkupõrkeid. Lisavarustuse ristimikuabi-, kokkupõrke vältimise abi ja sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem aitavad samuti kaasa üldisele ohutusele. Adaptiivne püsikiirusehoidja vabastab juhi pikkadeks perioodideks vajadusest ise kiirendada, pidurdada ja sõidurida hoida ning ennetav ökonoomsusabi toetab ennetuslikku sõidustiili ja vähendab kütusekulu.

Lansseerimine: sügis 2020

Audi Q5-t toodetakse Mehhiko San José Chiapa tehases ja see saabub rahvusvahelisele turule 2020. aasta sügisel.

Nimetatud mudelite kütusekulu:

*Informatsioon kütusekulu ja CO2 emissiooni ning ökonoomsusklasside kohta sõltub kasutatud rehvidest ja valuvelgedest.

Audi Q5 40 TDI:

Kombineeritud kütusekulu 5,4-5,3 l/100 km
Kombineeritud CO2 emissioon 143-139 g/km