Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi Aksessuaarid | Neli rõngast – neli kollektsiooni

Audi Aksessuaarid

Neli rõngast – neli kollektsiooni

Audi lummusel on palju tahke. Ning igal Audi fännil on oma eelistused. Et neid kaht ühendada, oleme jaganud Audi kollektsiooni neljaks: Business, Casual, Audi Sport ja Audi Active. Et iga klient leiaks Audi aksessuaaride valikust just selle, millega end Audi maailmas kõige mugavamalt tunda.
Header_Business__1920x1920.jpg

Audi collection┃Business

Audi neli rõngast on sünonüümiks kvaliteedile, parimatele materjalidele, täpsele viimistlusele ja progressiivsele disainile. See kehtib nii Audi mudelite kui ka Audi Business kollektsiooni toodete kohta.

Igaks päevaks, kuid mitte igapäevane.

Muuda oma elu nelja rõnga abil täiuslikumaks – ja leia inspiratsiooni Audi Business kollektsiooni praktilistest ja kõrge kvaliteediga aksessuaaridest.
Alusta hommikut, käes Audi tass või klaas, olles kodus või teel; ja mine päevale vastu meie tippkvaliteediga aksessuaaridega. Me ei jäta Sind vihma kätte isegi teel koduuksest oma Audini – pakkudes varju nelja rõnga all.
Ava tooted e-poes
Header_Casual_1920x1920.jpg

Audi collection┃Casual

Ja tõestus, et neli vedavat ratast viivad Sind tõesti kohale. See spetsiaalsetest aksessuaaridest koosnev kollektsioon rõõmustab kõiki legendaarse veoskeemi fänne, sest nad kannavad endas ennekõike üht: enesekindlat edasiliikumist.
Loovad trende – mitte ainult Audi quattro tehnoloogia, vaid ka meie quattro kollektsioon Audi aksessuaaride valikus. Innovaatiline ja alati moes!
Avasta quattro märgi all loodud kollektsioon.
quattro tähistab innovatsiooni, trendikust ja dünaamilisust – mis on kõik ka selle kollektsiooni märksõnadeks.
Selles kollektsioonis on ühendatud sportlikkus, moodne disain, suurepärane funktsionaalsus ja esinduslikud materjalid.
Ava tooted e-poes
Slider_new_07_1280x1280.jpg

Audi collection┃Active

Heritage kollektsioon on austusavaldus Audi loendamatutele võitudele mootorispordis, millest mõned on muutunud legendaarseks. Kõik, kes vaimustuvad “Vorsprung durch Technik” säravamatest saavutustest ning soovivad oma kirge väljendada vastavate elustiili-toodetega.

Heritage kollektsioon räägib Audi eduloost ja meenutab originaal Audi quattro võidukat perioodi. Lase 1980. aastate šarmil end võluda ning hellita ennast elustiili-aksessuaaridega, mis kannavad selle ajastu disaini.

Heritage kollektsioon on austusavaldus Audi edule ja innovaatilistele uutele tehnoloogiatele. Selle kollektsiooni toodetega meenuvad taas kunagised “Vorsprung durch Technik” tipphetked.
Ava tooted e-poes
AS_3_1_1280x1280.jpg

Audi collection┃Sport

Oma mootorispordile pühendumise ja sellega seonduvate tehnoloogiliste läbimurretega on Audi edukalt demonstreerinud oma tunnuslause “Vorsprung durch Technik” paikapidavust võidusõiduradadel üle kogu maailma. Punase teemandiga tooted sümboliseerivad Audi sportlikku loomust ning võimaldavad meie klientidel kogeda lähikontakti Audi Spordi lummusega.

Kõigile neile, kes armastavad sportlikkust igas detailis ja kelle kirg spordi vastu on piiritu. Audi Sport kollektsiooni tooted räägivad sportlikust eluviisist ja võimaldavad Sul selgelt tunnetada Audi brändi olemust.

Sportliku eluviisiga Audi fännidele

Audi Sport kollektsioon on mõeldud kõigile, kes armastavad sportlikku eluviisi. Lase end haarata sportliku elegantsi lummusest ja koge Audi Spordi tegelikku olemust.

Kas mootorisport on Sinu jaoks elustiil, mitte lihtsalt hobi? Siis on Audi Sport kollektsioon mõeldud just Sulle.
Meie punase rombiga aksessuaarid pakuvad Sulle sportlikkust, mida vajad aktiivsetes välitegevustes, kuid samuti igapäevatoimetustes ja kontoris tööl olles – täiuslik motivatsioonipakett!
Ava tooted e-poes
Audi aksessuaaride kataloog 2024 audicollection-teaser.PNG

Tutvu lähemalt Audi kollektsioonidega.
NB! Hinnainfo ja tellimine kataloogi piltidel klõpsates.

1920x1080_KORR_e_Scooter_keyvisual_M04_06_RGB.jpg

Audi e-pood

Vaata Audi Aksessuaaride ja tarvikute saadavust ja telli tooted läbi Audi Eesti e-poe.
Sisene e-poodi
Leia lähim Audi partner Audi_Kontakt-1200X650.jpg

Meie Audi Partnerid on alati valmis Teid abistama. Leia lähim Audi Partner ja broneeri aeg siit.