00:00 | 00:00

Audi Originaal pidurikettad:

Kui peatuda, siis korralikult.

Sinu auto pidurite jaoks on teed täis ohtusid. Loe siit pikemalt Audi Originaal pidurite töö ja kvaliteedi kohta ning sellest, miks originaal on õige valik.

ketaspidurid_1.jpg

Jõud peitub detailides – kuidas on Audi Originaal pidurid ehitatud?

Audi Originaal pidurid koosnevad peamiselt kahest osast:
– piduriklots: piduriklotsid koosnevad mitmetest materjalidest. Piduriklotsi kandev plaat valmistatakse metallist. Hõõrdkate koosneb – vastavalt kategooriale – metallilistest, orgaanilistest või keraamilistest segudest. Hõõrdkatte hõõrdetegur ei tohi koormuse all väheneda. Samuti peavad piduriklotsid muutusteta taluma väga kõrget temperatuuri.
– piduriketas: piduriketas valmistatakse valumalmist või –terasest ning selle seest ja väljast ventileeritavatel variantidel on külgedel radiaalsed jahutusavad. Nende abil juhitakse sõidu ajal kettale rohkem jahutusõhku. Tänu ühest tükist ketastega võrreldes suuremale jahutuspinnale suudavad Audi Originaal ventileeritavad pidurikettad rohkem soojust ära juhtida ja jahtuvad seega kiiremini.

Kiire peatumine – lühidalt Audi Originaal pidurite eelistest.

Audi Originaal pidureid katsetatakse spetsiaalselt iga Audi jaoks. See sobitustäpsus koos Audi koolitatud töötajate poolt teostatud professionaalse paigaldusega annab Audi Originaal piduritele mitmeid eeliseid:

– hea hõõrdetegur ketta ja hõõrdkatte vahel. See lühendab pidurdusmaad
– hea töövõime ka mitmekordsel tugeval pidurdamisel
– vaikne ja sujuv
– temperatuuritundetus ka kõrgel temperatuuril
– võrdne pidurdusvõime piduriketta mõlemal pöörlemissuunal
– hea isepuhastusvõime