Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi Originaaltarvikud | Audi Eesti

Audi Originaaltarvikud

Audi originaaltarvikud.

Audi viib sind usaldusväärselt igasse sihtkohta: ärikohtumisele, koju pere juurde või puhkusereisile. Muuda oma Audi veelgi mitmekülgsemaks Audi originaaltarvikute abil. Avasta hoolikalt läbimõeldud ja rätsepatööna valminud lahendused, mis lisavad su igapäevaellu naudingut ning inspireerivad uusi ettevõtmisi.

Audi Originaaltarvikute eripakkumised

 • Audi-katuseboks-thumbnail-2.jpg
  Audi eripakkumine katusboksidele

  Paigalda oma kirg Audi Originaal katuseboksi.

  Ava pakkumine
 • Audi-rattahoidja-katusele-thumbnail.jpg
  Audi katusreaami rattahoidja eripakkumine

  Paigalda oma kirg Audi Originaal rattahoidjale.

  Ava pakkumine
 • Audi-rattahoidja-thumbnail-2.jpg
  Audi rattahoidja eripakkumine

  Paigalda oma kirg Audi Originaal rattahoidjale.

  Ava pakkumine
 • Audi-pardakaamera-thumbnail.jpg
  Audi pardakaamera

  Audi originaaltarvikute valikus saadaval liiklust jälgiv pardakaamera. Lisaks on ka radarifunktsioon, mis käivitab salvestamise parkiva auto ümbruses toimuval tegevusel.

  Ava pakkumine
 • 8W5054634_3.jpg
  Audi tagurduskaamera järelpaigaldus
  Ava pakkumine

Transport

Kõige kaunimates kohtades pole hotelle.

Midagi broneerida pole tarvis: koge puutumatuid maastikke kaugel eemal stressirohkest argipäevast. Püstita telk kohta, mis pakub sulle viiest tärnist enamat. Mugavus lageda taeva all, uuenduslikud funktsioonid ja progressiivne disain.

Avasta rohkem

Sport ja disain

Veel enam dünaamikat.

Kas soovid rohkem muljeid sekundis? Avasta aerodünaamiline disain kõigis detailides – salvestatuna unikaalsetele värvifotodele.

Avasta rohkem
00:00 | 00:00

Perekond

Kasvavate väljakutsete jaoks.

I-SIZE turvatoolidega, mis vastavad Euroopa Liidu kõige värskemale ohutusstandardile ECE-R129, võid sõites turvalisuses kindel olla.

Loe lisaks
00:00 | 00:00

Kommunikatsioon.

Elu kiires blogimaailmas.

Kuidas tuleb moeblogija toime oma kiire eluga internetis ja sealt väljaspool, kui ta on teel? Kas autoga kohtumisele sõites on olemas lihtne viis e-kirjade lugemiseks? Püüa päeva Audi connectiga. Nutitelefonid on meie alatised kaaslased. Tänu Audi originaaltarvikutele oled alati ühendatud nii interneti kui ka oma Audiga.

Loe lisaks

Mugavus ja kaitse

190 hobust ja üks koer

Inimese parimal sõbral pole nelja ratast, tal on neli käppa. Koeri treeniv Carola Baum selgitab, kuidas muuta autosõidud meie neljajalgsete sõprade jaoks lihtsaks ja mugavaks.

Loe lisaks
00:00 | 00:00