Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Digitaalne ja hädavajalik
Audi Estonia Tehnoloogia
Digitaalne ja hädavajalik

Digitaalne ja hädavajalik

Just individuaalselt valitavad arvukad varustusvõimalused teevad Audi eriliseks. Rainer Denninger’i sõnul on seega möödapääsmatu Audi nutitelefoni kasutajaliides.

Autor: Patrick Morda – Foto: Robert Fischer Lugemise aeg: 3 minutit Lugemise aeg: 3 minutit

Audi Smartphone interfaceAudi Smartphone interface

Rainer Denninger sõidab palju. Võibolla mitte just palju kilomeetrite mõttes. Pigem selles mõttes, et Rainer Denninger on viimaste aastakümnete jooksul sõitnud paljude Audidega. „Ma ostsin oma esimese Audi oma venna käest 100 marga eest. See oli valge Audi 80.” Toona oli talle peamine, et ta saaks isikliku auto. Ingolstadtis sündinu ja kasvanuna oli muidugi selge, et automargiks pidi olema Audi. Seega polnud muret, et autol olid mõned probleemid: „ühes kohas natuke roostet, teises kohas mõned mõlgid – ja pakiruumi lukk oli katki. Aga tol ajal polnud sel mingit tähtsust.” Toonasest Audi 80-st on tänaseks möödunud rohkem kui 30 aastat ning praegu sõidab Denninger praeguse Audi A3 Sportback’iga.


Audi nutitelefoni kasutajaliidese paindlikkus on minu jaoks tohutult tähtis.

Rainer Denninger

Rainer DenningerRainer Denninger
Audi Smartphone interfaceAudi Smartphone interface

Audi nutitelefoni kasutajaliides

Audi nutitelefoni kasutajaliides ühendab nutitelefoni² autoga, tuues pardale Apple CarPlay ja Android’i. See võimaldab kasutada funktsioone nagu navigeerimine, telefonside, muusika ja valitud kolmanda osapoole äpid³. Teie enda nutitelefoni sisu edastatakse juhtmevabalt või USB kaudu otse MMI ekraanile, kust seda saab kiirelt ja mugavalt kasutada MMI või hääljuhtimise abil.

Täpsemalt öeldes 33 aastat. Rainer Denninger täitis selle aja jooksul Audis erinevaid ülesandeid. Pärast ametikohti tehnika-, turundus- ja personaliosakonnas, „olen ma täna sotsiaalse vastutuse projektijuht. Koos oma tiimiga vastutan ma sotsiaalse ja kogukondliku kaasatuse eest Audi tootmisüksustes.” Seega on ta iseenesestmõistetavalt hakanud pöörama rohkem tähelepanu oma auto varustusele. Üks vajalik lahendus on muutunud üheks tema põhilemmikuks: Audi nutitelefoni kasutajaliides. „Ma pean nutitelefoni intuitiivset ja nutikat integreerimist väga oluliseks. Meil on peres kaks autot ning minu jaoks on oluline, et sõltumata sellest, kummaga ma sõidan, soovin olla hetkega ühendatud.”

Audi roolAudi rool
Audi MMIAudi MMI

Digitaalsed teenused, mille Apple CarPlay või Android Auto Audi mudelisse toovad, pole uued ja neid on tänaseks Audi mudelitele pakutud juba mõnda aega. „Kuid on rõõmustav näha, et kasutajaliides muutub iga sõidukipõlvkonnaga järjest paremaks ja kasutajasõbralikumaks,” leiab Denninger. Seda süsteemi on ta ise kasutanud erinevates Audi mudelites juba mõned viimased aastad. Täna tunneb ta enim rõõmu oma telefoni induktiivsest laadimisest ja juhtmevabast ühendusest. Vähem loeb tema jaoks see, et süsteem tervitab teda viisakalt või kuvab ühenduse loomise järel ekraanil tema nime. Talle on tähtsam, et ta saab telefonist ekraanile kuvada oma muusikaeelistuste playliste või et sõnumid loetakse talle valjult ette. „Eriti kui ma autot vahetan, on minu jaoks oluline nutitelefoni otsene sidumine. Ma hindan säärast paindlikkust ja lihtsust väga kõrgelt.”


 
Isikupärastatav

Isikupärastatav

Audi nutitelefoni kasutajaliides on peale Audi A3 saadaval ka paljudele teistele mudelitele. Lisaks saab süsteemi autole konfigureerida ka hiljem Audi nõudmisel funktsioonide⁴ kaudu, tellides need autole sobiva kestvusega ja teatud tingimustel.