Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A1 Sportback | Täiuslik kaaslane linnas | Audi Eesti
A1 Sportback

A1 Sportback

Audi A1 Sportback eestvaade

Dünaamiline, emotsionaalne, rikkalik

Audi A1 Sportback – teise põlvkonna üliedukas kompaktmudel on sportliku disaini ning paindliku lisavarustuse valikuga.

Kujunda oma A1

Värviviimistulusena on saadaval pärlmutter Misano-punane, Python-kollane, Turbo-sinine ja veel kaheksa lisavärvi. Võimalik on lisada kontrasttoonis katus – metallik Manhattan-hall või metallik Mythos-must. Kontrasttoonis on saadaval ka küljepeeglite korpused, eesmiste küljespoilerite servad ja läveliistud.

Sõidule suunatud, emotsionaalne ja kohandatav

Kõige sportlikuma interjööriga sõiduk kompaktklassis - Audi A1 Sportback. Tugeva efekti annab õhuavade, digitaalse näidikuteploki ja armatuurlaua disain. Tervik, mis õhkab sportlikkust.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äpita.

Amazon Alexa

Garanteeritud lõbusõit

Tänu ulatuslikule mootorite valikule (keskmine kütusekulu l/100 km: 5.6–4.6; keskmine CO₂-heide g/km: 128–106) sobib Audi A1 Sportback kõiksugustele teedele. Võimsaim saadaval olev mootor on 1.5-liitrine TFSI võimsusega 152 kW.

A1 allstreet

Audi A1 allstreet

Keskmine kütusekulu l/100 km: 5.2–4.9; keskmine CO₂-heide g/km: 119–112. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.