Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A3 Sportback TFSI e | Võimsalt edasi | Audi Eesti
Audi A3 Sportback TFSI e

A3 Sportback TFSI e

Veenev igas sõidurežiimis

Täiselektriline, hübriid või sisepõlemismootor: Audi A3 Sportback TFSI e pakub igaks olukorraks sobivat sõidurežiimi.

Audi A3 Sportback TFSI e spetsifikatsioon

Sõiduulatus elektrijõul

59–63

km*

Kiirendus 0 kuni 100km/h

6.8

s**

Võimsus

180

kW**

*WLTP elektritarve 16-18-tolliste velgede puhul. ** Keskmine kütusekulu l/100 km: 1.5–1.4; keskmine energiatarve kWh/100km: 14.1-13.0; keskmine CO₂-heide g/km: 34–30. Keskmine kütusekulu, energiatarve ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.

Dünaamiline Audi A3 Sportback TFSI e

Faktid ja numbrid

Kohandatud vastavalt sinu vajadustele

Audi A3 Sportback TFSI e ühendab kahe maailma parimad omadused: elektriliselt sõidab see äärmiselt vaikselt ja kohalike heitmeteta. Ja hoolimata minimaalsest mürast tagab elektrimootor võimsa kiirenduse.

Lihtne laadimine

Audi A3 Sportback TFSI e puhul on saadaval lai valik laadimisvõimalusi nii kodus kui teel olles.

Kodus laadimine Audi A3 Sportback TFSI e

Laadimine kodus Koduseks laadimiseks võimsusega 2.9 kW on standardvarustses saadaval e-tron compact laadimissüsteem ja lisavarustusena, veelgi mugavamaks laadimiseks, on saadaval Audi Wallbox.

Audi A3 Sportback TFSI e eest

Dünaamiline ja efektne

Audi A3 Sportback TFSI e jätab teel kompaktse mulje. Esiosas domineerib lai kaheksanurkne Singleframe esivõre. V-motiiviga õlajoon jookseb esituledest tagatuledeni, muutes auto visuaalselt pikemaks. Rattakoopad on rõhutatud ja pilku püüavad väljaulatuvad tiivad.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Audi A3 Sportback

Keskmine kütusekulu: 5.1–3.5 l/100 km Keskmine CO₂ heide: 116–92 g/km