Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A5 Coupé | Sportlikult harmooniline ja dünaamiliselt elegantne disain | Audi Eesti

CO2-Emissionen{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 174–125 g/km

Kraftstoffverbrauch (kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 58.9–36.7 mpg

Audi A5 Coupé tagant

Elegantne sportauto

Esteetlik disain ja ulatuslik ühenduvus – Audi A5 Coupé.

Audi A5 Coupé eksterjöör

Faktid ja numbrid

Milline vaade - nii seest kui väljast

Laiad õhuvõtuavad ja kroomliistud muudavad Audi A5 Coupé esiosa sportlikuks. Külgedel rõhutavad sõiduki sportlikkust küljekarbid ning väljaulatuvad rattakoopad toovad esile 20-tollised kergmetallveljed. Trapetsikujulised summutiotsad ja matt alumiiniumhõbedase horisontaalse iluliistuga difuusor muudavad tagaosa visuaalselt laiemaks.

Ajam

Kolmeukselise sportliku pinna all on peidus moodsad tehnoloogiad ja võimas mootor.

Kompromissid? Pole vajalikud

Audi A5 Coupé interjööri horisontaalsed elemendid jätavad ruumika mulje ning rõhutavad materjalide kvaliteeti ning infotainment süsteemi kaasaegset tehnoloogiat veelgi.

Audi A5 Coupé  MMI

Rahustav teekond? Kindlasti Lisavarustusse kuuluv Audi virtuaal cockpit plus asendab ebavajaliku keerukuse personaalselt kohandatava tegevuse, intuitiivse menüü ning juhile suunatud ekraaniga.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa

Amazon Alexa: Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Functions on Demand

Functions on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Functions on Demand app
Audi A5 Sportback

Audi A5 Sportback

Kraftstoffverbrauch (kombiniert)*: 57.6–36.2 mpgCO₂-Emissionen*: 176–127 g/km