Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A5 Sportback | Sportlikult harmooniline ja dünaamiliselt elegantne | Audi Eesti
A5 Sportback

A5 Sportback

CO2-Emissionen{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: STD: 147–106 g/km | STD: 147–106 g/km | STD: 147–106 g/km

Kraftstoffverbrauch kombiniert{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: STD: 68.9–43.5 mpg | STD: 68.9–43.5 mpg | STD: 68.9–43.5 mpg

Audi A5 Sportback eest

Sportlik ja sobilik kogu perele

Paista silma Audi A5 Sportbackiga.

Audi A5 Sportback külgvaade

Faktid ja numbrid

Loodud muljet avaldama… ja sõitma

Laiad õhuvõtuavad ja kroomliistud muudavad Audi A5 Sportbacki esiosa sportlikuks. Külgedel rõhutavad sõiduki sportlikkust küljekarbid ning väljaulatuvad rattakoopad toovad esile 20-tollised kergmetallveljed. Trapetsikujulised summutiotsad ja matt alumiiniumhõbedase horisontaalse iluliistuga difuusor muudavad tagaosa visuaalselt laiemaks. Lisaks saab Audi A5 Sportbackile lisavarustusena valida advanced ja S line varustuspaketi.

Võimas dünaamika

Sõidudünaamikat toetavad tehnoloogiad nagu lisavarustusse kuuluv dünaamiline roolimine koos võimsa mootoriga tagavad veenva sõidukogemuse.

Kompromissid? Pole vajalikud

Tänu suurele interjöörile, pagasiruumile ja tagaosale pakub Audi A5 Sportback piisavalt ruumi vabaajasõitudeks kogu perele. Veelgi enam rõhutavad ruumikust interjööri horisontaalsed elemendid, kasutajasõbralik keskkonsool, mustad läikivad ukseliistud ja kõrgkvaliteetsed materjalid. Isikupärasta oma sõidukit veelgi lisavarustusse kuuluva disainipaketi või S line varustusega. Tipptasemel infotainment platvorm ja lisavarustusena saadav kontuur- ja meeleoluvalgustus pakett plus annavad Audi A5 Sportbacki interjöörile progressiivselt elegantse välimuse.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Functions on Demand

Functions on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Functions on demand app
Audi A5 Coupe

Audi A5 Coupé

Kraftstoffverbrauch kombiniert*: STD: 70.6–44.1 mpg | STD: 70.6–44.1 mpg | STD: 70.6–44.1 mpgCO₂-Emissionen*: STD: 144–105 g/km | STD: 144–105 g/km | STD: 144–105 g/km