Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi RS 6 Avant | RS-i legendi neljas põlvkond | Audi Eesti
Külgvaade Audi RS 6 Avant

Audi RS 6 Avant avab kõik teed

Ärikohtumisele või perega väljasõidule – Audi RS 6 Avanti võimas iseloom sobib kõigeks.

Audi RS 6 Avanti spetsifikatsioon

Võimsus

441

kW

Kiirendus (0–100 km/h)

3.6

s

Maksimaalne pöördemoment

800

Nm

Keskmine kütusekulu l/100 km: 11.6-11.5; keskmine CO₂-heide g/km: 265-263.

Audi RS 6 Avant

Numbrid ja faktid

Sportlik ja mitmekülgne

Võimas sportauto hõlmab endas kompromissitut disaini ja kasutusmugavust igapäevasõitudeks. Standardvarustusse kuuluv RS õhkvedrustus tagab maksimaalse mugavuse pikkadel sõitudel ning suurepärase sooritusvõime.

Audi RS 6 Avant mootor

Et ükski päev poleks tavaline: 4-liitrine V8 biturbo TFSI mootoriga (keskmine kütusekulu l/100 km: 11.6-11.5; keskmine CO₂-heide g/km: 265-263) saavutab sõiduk tippkiiruseks 305 km/h.

Omanäoline välisilme

Mitmete RS spetsiifiliste elementidega Audi RS 6 Avant lihtsalt särab. Tagaosas paistavad silma integreeritud difuusoriga RS kaitseraud ja dünaamiline katusespoiler. Lai kere ja laiad rattakoopad, raamita Audi singleframe iluvõre, RS kaitseraud ning suured külgmised õhuvõtuavad rõhutavad muljetavaldavat RS disaini sõiduki esiosas.

Audi RS 6 Avant külgvaade

Uuenduslik interjöör

Stabiilset tuge pakuvad teemantmustriga RS sportistmed, mis lisavarustusena on saadaval ka perforeeritud nahast ja kärjemustriga ning istmesoojenduse- ja jahutusega. Puutetundlikud MMI ekraanid on täielikult integreeritud ning samal ajal lisavad sõitjateruumi värvi ja sportlikkust kaks RS disainipaketti – punane ja hall ning Aluminium Race antratsiit dekoorliistud.

Audi RS 6 Avant interior view with model

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa Audi RS 6 Avant

Amazon Alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Ruumi veelgi enamaks

Tagaistmete alla klappimisel mahutab pagasiruum 1680 liitrit ning kõik erilised hetked on sinuga alati kaasas. Lihtsamaks laadimiseks saab tagaluuki avada ja sulgeda ka jalaviipega.

Pagasiruum Audi RS 6 Avant

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Functions on Demand
Audi RS 7 Sportback külgvaade

Audi RS 7 Sportback