Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A8 TFSI e | Efektiivne luksussedaan | Audi Eesti
Audi A8 60 TFSI e quattro in side view

A8 60 TFSI e quattro

Efektiivne luksussedaan.
Audi A8 60 TFSI e quattro.

Keskmine kütusekulu: 2.6-2.5 l/100 km,
keskmine energiatarve: 21.1-20.8 kWh/100 km,
keskmine CO₂ heide: 60-57 g/km

Elegantse luksussedaani ja innovaatilise pistikuhübriidi kombinatsioon – see ongi Audi A8 60 TFSI e quattro. Tema hübriidjõuallikas koosneb võimsast sisepõlemismootorist ning efektiivsest elektrimootorist, mis võimaldab sõita kohapealsete heitmeteta. Tänu laiale info- ja meelelahutussüsteemide valikule jätkavad juht ja kaassõitjad nii ees kui ka tagaistmel häirimatult oma digitaalset igapäevaelu.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080_AA8_TFSIe_191011.jpg
1920x1080_AA8_TFSIe_191011.jpg
Audi A8 60 TFSI e pistikhübriid spetsifikatsioon

Võimsus

330

kW

(449 hj)

Kiirendus

4.9

sek.

0 kuni 100 km/h

Maksimaalne pöördemoment

700

Nm

Ühendatud eelised – jõuallikas

Audi A8 60 TFSI e quattro pistikuhübriidtehnoloogia ühendab parima mõlemast mootorist. Efektiivne elektrimootor võimaldab sõita kohapealsete heitmeteta ning tänu linnaliikluses vähemalt 40-kilomeetrilisele elektrilisele sõiduulatusele saad suurema osa oma päevasest teekonnast teha ainult elektri jõul. Koos kolmeliitrise V-6 TFSI mootoriga on süsteemi koguvõimsus 330 kW (449 hj), mis võimaldab kiirendada 0 - 100 km/h 4,9 sekundiga. Elektrooniliselt piiratud tippkiirus on 250 km/h, elektriliselt sõites aga 135 km/h. Tänu hübriidmootori madalale mürale ning standardvarustuse õhkvedrustusele naudid alati mugavat sõitu.

Rear view Audi A8 60 TFSI e quattro

Efektiivne sõit ja laadimine

Audi A8 60 TFSI e quattro intelligentsed tehnoloogiad toetavad efektiivset ja säästlikku sõitu. Kasutades ennetavat tegevusstrateegiat, analüüsib auto eesolevat teekonda ning seadistab jõuallika töötama veelgi efektiivsemalt, tagades sellega pika sõiduulatuse. Juht saab ka ise aktiivselt auto energiatarvet mõjutada, valides kolme sõidurežiimi vahel. Ühtlasi saame pakkuda praktilisi lahendusi hübriidsüsteemi aku laadimiseks. Näiteks annab Audi e-tron laadimisteenus Euroopas ligipääsu enam kui 110 000 avalikule laadimispunktile.

Rear view Audi A8 60 TFSI e quattro

Eksklusiivselt lounge’ilik meeleolu:
sõitjateruum

Audi A8 60 TFSI e quattros¹ on fookuses Sinu mugavus. Naudi näiteks standardvarustusse kuuluvat kliimaseadet, mis jahutab või soojendab sõitjateruumi juba enne sõidu alustamist. Kasuta selle programmeerimiseks ja aktiveerimiseks lihtsalt myAudi telefonirakendust². Lisavarustusse kuuluv neljatsooniline automaatne kliimaseade võimaldab seadistada temperatuuri ja ventilatsiooni ka tagaistmel. Lisaks hõlmab see allergiavastast tolmu- ja lõhnafiltrit ning täiendavaid seadistusvõimalusi. Võtke istet lisavarustusse kuuluvatel Individual Comfort Contour istmetel, mis pakuvad pneumaatilist istmepadja ja seljatoe reguleerimist ning mida saab tellida ka soojenduse ja ventilatsiooniga.

Interior Audi A8 60 TFSI e quattro

Vorm ja funktisoon, uuel tasandil

The Audi A8 60 TFSI e uuendusliku puutetundliku juhtimise kontseptsioon vähendab tavapäraseid juhtnuppe salongis mistõttu tajud täiesti uut elamust. Muudatus teeb viimase põlvkonna MMI süsteemi veelgi intuitiivsemaks oma töös. Juhile suunatud täisdigitaalne näidikute paneel lisab sõiduruumi veel enam modernsust ja elegantsust.

Rear Seat Entertainment in the Audi A8 60 TFSI e quattro
Rohkem meelelahutus- ja juhiinfosüsteemist

Disain, mis defineerib stiilsuse

Audi A8 60 TFSI e quattro disainist õhkub esinduslikkust ja sportlikku elegantsi. Lisaks rõhutavad mõned disainielemendid tema unikaalsust pistikuhübriidina: näiteks efektne valguslahendus esimeses kaitserauas ning 19-tollised viie kodara ja turbiinidisainiga sepisveljed. Veelgi lisab eksklusiivsust standardvarustusse kuuluv väline kroomipakett.