Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A8 | Tere tulemast tulevikku | Audi Eesti
Interjöör Audi A8

Silmatorkav igal teekonnal

Silmatorkava disaini ja innovaatiliste tehnoloogiatega Audi A8 pakub mugavat ja põnevat sõidukogemust.

Küljelt tagantvaade Audi A8

Faktid ja numbrid

Nautige mugavust

Tänu materjalide valikule ja ülitäpsele viimistlusele on interjööris tunda auto kvaliteetset iseloomu. Lisavarustusena saadaval olevad komfort/kontuuristmed ees, tagaistmed lisavarustusse kuuluvate peatugedega (komfort versioonis) ning sõiduki üldine atmosfäär tagavad nauditava teekonna igal ajal.

kontuuristmed Audi A8

Lõõgastununa sihtkohta: Lisavarustusse kuuluvate komfort/kontuuristmete puhul saab tänu mälufunktsioonile salvestada individuaalsed istmeseaded. Lisavarustusena saadaval olev esi- ja tagaistmete ventilatsiooni- ja massaažifunktsioon lisab luksust. Lõõgastu ja tunne ennast nagu kodus ka pikkadel sõitudel.

Elegantne välimus

Tänu elegantsetele disainielementidele on uus metallik Terra-hall Audi A8 sportlikult maitsekas ja stiilne. Äriklassi sedaani puhul hakkavad silma väljapaistvad detailid iluvõrel ja kaitseraudadel ning ka dünaamiline katusekaar ja äratuntavalt quattrolik arhitektuur.

Täpne. Dünaamiline. Äratuntav.

Lummav järgmise põlvkonna valgustehnoloogia – lisavarustusse kuuluvad digitaalsed matrix LED esilaternad või OLED tagalaternad. Sõiduki ostmisel saavad kliendid valida kahe tagalaternate signatuuri vahel. Sõltuvalt sõidurežiimist kohandatakse signatuuri, kui sõiduk seisab.

Sportlik välimus ja tunnetus

Rõhuta Audi A8 sportlikku iseloomu lisavarustusse kuulvate S line elementidega ning taga dünaamiline tunnetus ja silmatorkav välimus.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äpita.

Amazon Alexa Audi A8

Amazon Alexa: Kuula uudiseid, vaatav viimast ilmateadet või spordiuudiseid, kuula muusikat ja palju muud. Teel olles on võimalik kontrollida ka nutikoduseadmeid – ilma telefoni või rakenduseta.

Audi exclusive

Muuda oma Audi A8 inspireerivaks ning ainulaadseks Audi exclusive võimalustega – dekoorliistud, värviline nahk ja lai valik eksklusiivseid värviviimistlusi ning matt effektvärve. Just nagu sulle meeldib.

Sama mitmekülgne nagu elu

Audi Originaalaksessuaarid muudavad tavalise sedaani mitmekülgseks talendiks. Tehnilised omadused ja visuaalsed lisad võimaldavad sul sõidukit kohandada vastavalt vajadustele. Uuesti ja uuesti.

Espresso Audi A8

Naudi tassikest kohvi: Mobiilne espressomasin võimaldab sul autos teha värsket kohvi. Naudi pausi ajal, sest mobiilse espressomasina kasutamiseks peab sinu Audi olema pargitud.