Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A8 | Tere tulemast tulevikku | Audi Eesti
Interjöör Audi A8 L

Erakordne ruumikus

Audi A8 L interjöör on esmaklassiline ja eriti ruumikas ning tagaistmed on tõeliselt mugavad.

Pealtvaade Audi A8 L

Faktid ja numbrid

Tõeline potentsiaal tuleb seestpoolt

Uue Audi A8 L veelgi ruumikam interjöör on ülimalt kvaliteetne ja eriti mugavate istmetega. Tagumine parempoole „Relaxation“ funktsiooniga komfort/kontuuriste on ideaalne koht töö tegemiseks ja lõõgastumiseks teel olles.

Tagaiste Audi A8 L

Meeldiv teekond: Lisavarustusse kuuluv kohandatav „Relaxation“ funktsiooniga kontuuriste pakub eriti kõrget mugavuse taset tänu ulatuslikele seadistamisvõimalustele.

Mõtle suuremalt

Uus Audi A8 L on eriti avara interjööriga ja pakub rohkelt pea- ja jalaruumi. Laiem teljevahe ja suuremad uksed – tõeline disainiklassika.

Täpne. Dünaamiline. Äratuntav.

Lummav järgmise põlvkonna valgustehnoloogia – lisavarustusse kuuluvad digitaalsed matrix LED esilaternad või OLED tagalaternad. Sõiduki ostmisel saavad kliendid valida kahe tagalaternate signatuuri vahel. Sõltuvalt sõidurežiimist kohandatakse signatuuri, kui sõiduk seisab.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äpita.

Amazon Alexa Audi A8

Amazon Alexa: Kuula uudiseid, vaatav viimast ilmateadet või spordiuudiseid, kuula muusikat ja palju muud. Teel olles on võimalik kontrollida ka nutikoduseadmeid – ilma telefoni või rakenduseta.

Audi exclusive

Muuda oma Audi A8 inspireerivaks ning ainulaadseks Audi exclusive võimalustega – dekoorliistud, värviline nahk ja lai valik eksklusiivseid värviviimistlusi ning matt effektvärve. Just nagu sulle meeldib.

Sama mitmekülgne nagu elu

Audi Originaalaksessuaarid muudavad äriklassi sedaani mitmekülgseks talendiks. Tehnilised omadused ja visuaalsed lisad võimaldavad sul sõidukit kohandada vastavalt vajadustele. Uuesti ja uuesti.