Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

S8 > A8 > Audi Estonia
Tagantvaade Audi S8

S nagu sportlik

Audi S8 on sportlikuim äriklassi sedaan, millega jõuad sihtkohta kiirelt ja muretult.

Audi S8 spetsifikatsioon

Võimsus

420

kW*

Kiirendus (0–100 km/h)

3.8

s

Maksimaalne pöördemoment

800

Nm

Tagantvaade Audi S8

Faktid ja numbrid

S nagu stiilne

S-spetsiifilised omadused ja kvaliteetsed materjalid loovad Audi S8 interjööris sportliku õhkkonna.

Täpne. Dünaamiline. Äratuntav.

Lummav järgmise põlvkonna valgustehnoloogia – lisavarustusse kuuluvad digitaalsed matrix LED esilaternad või OLED tagalaternad. Sõiduki ostmisel saavad kliendid valida kahe tagalaternate signatuuri vahel. Sõltuvalt sõidurežiimist kohandatakse signatuuri, kui sõiduk seisab.

S nagu suurim sõidunauding

Uus Audi S8 on maksimaalse pöördemomendiga 800 Nm ja võimsusega 420 kW (Keskmine kütusekulu l/100 km: 10.7. Keskmine CO₂-heide g/km: 245). Koge jõudu koos suurepärase sõidudünaamikaga.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äpita.

Audi exclusive

Muuda oma Audi S8 inspireerivaks ning ainulaadseks Audi exclusive võimalustega – dekoorliistud, värviline nahk ja lai valik eksklusiivseid värviviimistlusi ning matt effektvärve. Just nagu sulle meeldib.

Sama mitmekülgne nagu elu

Audi Originaalaksessuaarid muudavad äriklassi sedaani mitmekülgseks talendiks. Tehnilised omadused ja visuaalsed lisad võimaldavad sul sõidukit kohandada vastavalt vajadustele. Uuesti ja uuesti.