Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

S8 > A8 > Audi Estonia
Tagantvaade Audi S8

S nagu sportlik

Audi S8 on sportlikuim äriklassi sedaan, millega jõuad sihtkohta kiirelt ja muretult.

Audi S8 spetsifikatsioon

Võimsus

420

kW*

Kiirendus (0–100 km/h)

3.8

s

Maksimaalne pöördemoment

800

Nm

Tagantvaade Audi S8

Faktid ja numbrid

S nagu stiilne

S-spetsiifilised omadused ja kvaliteetsed materjalid loovad Audi S8 interjööris sportliku õhkkonna.

Virtual cocpit Audi S8

Digitaalne, kõrge resolutsiooniga: enamik juhiinformatsioonist kuvatakse juhi vaateväljal. Audi virtuaal cockpit plusi puhul on võimalik valida erinevate kuvamisrežiimide vahel: „dynamic“, „sport“ ja „classic“. Läbi Audi drive selecti saab valida muu hulgas ka vedrustuse omadusi.

Täpne. Dünaamiline. Äratuntav.

Lummav järgmise põlvkonna valgustehnoloogia – lisavarustusse kuuluvad digitaalsed matrix LED esilaternad või OLED tagalaternad. Sõiduki ostmisel saavad kliendid valida kahe tagalaternate signatuuri vahel. Sõltuvalt sõidurežiimist kohandatakse signatuuri, kui sõiduk seisab.

Digitaalsed matrix LED esilaternad: rõhuta Audi S8 iseloomu revolutsiooniliste esilaternatega. Muljetavaldavad individuaalselt valitavad valgusanimatsioonid ja kasulikud funktsioonid, mis on võimalikud tänu kujutiste kõrge resolutsiooniga kuvamisele.

S nagu suurim sõidunauding

Uus Audi S8 on maksimaalse pöördemomendiga 800 Nm ja võimsusega 420 kW (Keskmine kütusekulu l/100 km: 10.7. Keskmine CO₂-heide g/km: 245). Koge jõudu koos suurepärase sõidudünaamikaga.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äpita.

Amazon Alexa Audi A8

Amazon Alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Audi exclusive

Muuda oma Audi S8 inspireerivaks ning ainulaadseks Audi exclusive võimalustega – dekoorliistud, värviline nahk ja lai valik eksklusiivseid värviviimistlusi ning matt effektvärve. Just nagu sulle meeldib.

Sama mitmekülgne nagu elu

Audi Originaalaksessuaarid muudavad äriklassi sedaani mitmekülgseks talendiks. Tehnilised omadused ja visuaalsed lisad võimaldavad sul sõidukit kohandada vastavalt vajadustele. Uuesti ja uuesti.

Espresso Audi A8

Naudi kohvi teel olles: Mobiilne espressomasin võimaldab sul autos teha värsket kohvi. Naudi pausi ajal, sest mobiilse espressomasina kasutamiseks peab sinu Audi olema pargitud.