Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Mobility of the future | Audi Eesti
The Audi activesphere concept.

Tulevikku ei otsita. See luuakse.

Kombinatsioon jõudlusest, funktsionaalsusest ja elegantsist: see on täiselektriline Audi activesphere kontseptsioonauto¹.

Vaata maailma uue pilguga

Audi activesphere kontseptsioonsõiduk viib teie aktiivse elustiili uuele tasemele - uuesti defineeritud quattro jõudluse, kaasahaaravate elamuste, offroad-võimelisuse ja muutuva välimuse ning 360° panoraamvaatega. Audi uus kontseptsioonauto ühendab praktilisuse, esmaklassilise elegantsi ja mugavuse ning võimaluse sõita erinevatel maastikel. See võimaldab looduslähedasi elamusi koos kõrgtasemelise liiteaalseuse (AR)² ja ulatusliku digitaalse ökosüsteemiga.

Side view of the Audi activesphere concept.

Audi kontseptsioonauto on seninägematu sõidukikontseptsioon - see on erakordselt elegantne ning tänu täiustatud funktsioonidele ja visionäärsele kasutajaliidesele, on see ka äärmiselt võimekas.

  • urbansphere_2022_4071.jpg
    The Audi urbansphere concept¹

    Täiselektriline Audi urbansphere kontseptsioonauto on Sphere perekonna kolmas ja seni suurim liige. Digitaalsed funktsioonid ja teenused luksuslikus interjööris näitavad, kui mugav võiks tulevikus suurlinnades liiklemine olla.

    Loe lisaks

Neljakordistatud areng

Kui sa soovid liikuda edasi, pead sa nihutama piire ja muutma osa maailmast - ning läbi selle inspireerima inimesi. Selle saavutamiseks defineerime meie Audis progressi neljas valdkonnas: jätkusuutlikkus, disain, digitaliseerimine ja jõudlus.
1
Näidatud sõiduk on kontseptsioonsõiduk, mis ei ole saadaval tootmises oleva sõidukina.
2
Näidatud sõiduk on kontseptsioonisõiduk, mis ei ole saadaval tootmises oleva sõidukina. Ka näidatud liitreaalsusprillid ei ole ostmiseks saadaval. Näidatud automatiseeritud sõidufunktsioonid ja liitreaalsuse prillid on praegu arendamisel olevad tehnoloogiad, mis ei ole tootmises olevate sõidukite jaoks saadavad ja toimivad vaid süsteemi piirides. Kõik näidatud tehniliste süsteemide ja funktsioonide võimalikud kasutusvõimalused on vaid võimalik kontseptsioon ja sõltuvad asjaomase riigi õiguslikest aktidest.
3
Näidatud automatiseeritud sõidufunktsioonid on praegu arendamisel olevad tehnoloogiad, need ei ole veel saadaval tootmises olevatele sõidukitele ja toimivad ainult süsteemi piires. Kõik näidatud tehniliste süsteemide ja funktsioonide võimalikud kasutusvõimalused on vaid võimalik kontseptsioon ja sõltuvad vastava riigi õigusaktidest.