Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Laadimine kodus > e-tron igapäevakasutuses > e-tron > Audi Estonia
e-tron

Laadimine kodus.

Laadige oma elektriautot või pistikhübriidi mugavalt kodus. Parim aeg on selleks öö, mil autot ei kasutata ning elektrienergia võib olla odavam. Istuge hommikul laetud akuga autosse ja nautige sõitu. Audi pakub e-tronile võimekat, intelligentset ja terviklikku laadimiskontseptsiooni.

Paindlik ja mitmekülgne: e-troni laadimissüsteem compact

Kas autot peaks laadima kodupistikust või avalikus laadimispunktis? Kas ainult kodus või ka suvilas? e-troni mitmekülgne laadimissüsteem compact annab teile maksimaalse paindlikkuse. Laadimissüsteem koosneb laadimis- ja kahest ühenduskaablist – üks kodupistiku ja teine tööstusliku pistiku jaoks. e-troni compact laadimissüsteemi võimsus on kuni 11 kW¹. Juhtseadmest saab kasutaja valida, kas kasutada maksimaalset või 50-protsendilist laadimisvõimsust. Viimane võib vajalik olla näiteks siis, kui kodus kasutatakse samaaegselt teisi palju voolu nõudvaid elektriseadmeid. e-troni laadimissüsteem kuvab laadimise hetkeseisu ja edenemist LED-tulede abil kasutajaliidesel.

e-tron

Mugav ja ühendatud: e-troni connect² laadimissüsteem

Teie auto eelistab laadimist ajal, mil elekter on kõige odavam³. Lisavarustusse kuuluva connect² laadimissüsteemi eeliste hulka kuuluvad laadimisvõimsuse automaatne reguleerimine, kui kodus kasutatakse teisi elektriseadmeid, samuti kulutatud laadimisenergia dokumenteerimine. See suudab sõiduki ühendada koduse energiajuhtimissüsteemiga (Home Energy Management System, HEMS) ja muudab elektriauto osaks teie nutikodust. e-tron connect² laadimissüsteem koosneb juhtseadmest, soovitud pikkusega laadimiskaablist ning kahest ühenduskaablist (üks kodupistiku ja teine tööstuspistiku jaoks). See võimaldab kasutada laadimisvõimsust kuni 22 kW¹. Juhtseade on varustatud 5-tollise värvilise puuteekraaniga. Tarnitakse alati koos seinaklambriga.

e-tron

Koduse elektrisüsteemi kontroll ja paigaldusteenus

Tasulise koduse elektrisüsteemi kontroll on professionaalne teenus, mis hindab teie koduse vooluvõrgu sobivust elektriauto laadimiseks. Seda saab tasu eest tellida otse Audi parterilt. Elektrik nõustab teid laadimisvõimaluste osas ning soovitab ka parimat võimalikku laadimislahendust – optimaalse laadimisaja ja -kulu saavutamiseks. Elektrik võib anda soovitusi ka päikeseenergia kogumise süsteemi integreerimiseks. Kui elektrikul on ettepanekuid koduse elektrisüsteemi muutmiseks, teeb ta teile selleks individuaalse pakkumise.

1
Laadimisvõimsus sõltub ühenduspistiku tüübist, elektrivõrgu pingest, olemasolevast faaside arvust ja kliendi kodusest elektrisüsteemist. Seega võib see sõltuvalt olukorrast olla madalam. Laadimiskaabel koos avalike laadimispunktide pistikuga ja laadimissüsteemi juhtseade on omavahel optimeeritud ning võimaldavad kasutada kindlaks määratud laadimispinget. Laadimiskaabli ühendamine mõne teise avaliku laadimispunkti pistikuga on tehniliselt võimalik, kuid see võib vähendada laadimisvõimsust.
2
Audi connect laadimissüsteem lisandub valikusse alates 2019. aastast. Funktsioonid "elektrikatkestuse kaitse" ja "päikeseenergia kasutamine" nõuavad ühendamist koduse energiajuhtimissüsteemiga (HEMS). Seda ei paku AUDI AG ja see ei ole osa tarnest. AUDI AG eesmärk on täieliku ühilduvuse tagamine ja selle nimel tehakse koostööd kahe juhtiva koduse energiajuhtimissüsteemide pakkujaga: Home Energy Managment Systemen Hager Groupi ja SMA Solar Technologyga.
3
Antud funktsiooni kasutamine nõuab klientidelt sellise elektrilepingu sõlmimist teenusepakkujaga, mis sisaldaks erinevaid elektrienergiahindu, näiteks eraldi päeva- ja öötariifi. Erinevate tariifide kohta tuleb info salvestada myAudi kontole või ühilduvasse kodusesse energiajuhtimissüsteemi (Home Energy Management System, HEMS).
4
See funktsioon nõuab ühilduva koduse energiajuhtimissüsteemi (Home Energy Management System, HEMS) olemasolu. Seda ei paku AUDI AG ja see ei ole osa tarnest. AUDI AG eesmärgiks on täieliku ühilduvuse tagamine ja selle nimel tehakse koostööd kahe juhtiva koduse energiajuhtimissüsteemide pakkujaga: Home Energy Managment Systemen Hager Groupi ja SMA Solar Technologyga.
5
Nõuab myAudi põhikasutaja lepingu sõlmimist ja registreerimist, samuti MMI auto põhikasutaja määramist. Põhikasutaja kinnitamine ja registreerimine tagab, et saate kasutada sõiduki kontrollimise funktsiooni (näiteks sõiduki avamist ja sulgemist telefonirakenduse kaudu). MMI auto põhikasutaja määramist (ühendus teie myAudi konto ja teie Audi vahel) läheb tarvis, et määrata rakenduses sõidu alustamise aeg ning edastada see teie Audisse.
6
Ei ole saadaval kõikidel e-troni turgudel.