Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Laadimine avalikus laadimisjaamas > e-tron igapäevakasutuses > e-tron > Audi Estonia
e-tron

Laadimine avalikus laadimisjaamas.

Kas räägime vabadusest läbida elektriautoga väga pikki vahemaid või paindlikult laadida siis, kui soovite sõitmises teha pausi? Või meeldib teile lihtsalt alternatiiv kodusele laadimisele? Ükskõik, milline on põhjus – kõigil neil juhtudel on avalik laadimistaristu suure tähtsusega.

Üle 120 000 avaliku laadimispunkti: e-tron Charging Service¹

e-tron Charging Service¹ annab teile universaalse ligipääsu ühele suurimale laadimisvõrgule Euroopas. 2019. aasta alguse seisuga on teil võimalus laadida 16 Euroopa riigis üle 120 000 avalikus laadimispunktis. Uusi riike ja laadimisjaamu lisandub pidevalt. Hetkel on e-Roamingu kaudu võimalik auto akusid laadida 16 riigis vaid ühe lepingu sõlmimisel ning see võrgustik laieneb kogu aeg. Riigiti ühtlustatud ning läbipaistvad tasud muudavad elektriauto soetamise lihtsaks ja murevabaks. Kõik avalikes laadimisjaamades teostatud laadimisi ja arveid saab lihtsalt ja ülevaatlikult jälgida myAudi portaalis ja myAudi rakenduses².

e-tron
 • 1920x1080-L1005487_v01.jpg
  120 000 laadimisjaama

  Audi e-tron Charging Service¹ teenusega on Audi e-troni klientidel ligipääs enam kui 120 000 laadimispunktile – lisaks on nende käsutuses kiirelt kasvav kiirlaadijatevõrgustik 16 Euroopa riigi kiir- ja põhiteede ääres.

 • 1920x1080_A_E-TRON_181023_detail.jpg
  Laadimine teistes riikides

  Üks leping, üks kaart, üks ligipääs - 16 Euroopa riigis: Audi e-troni kliendid saavad ka välisriikides nautida täielikku ja lisatasudeta laadimismugavust, sõlmides ainult ühe lepingu.

 • 1920x1080-ionity_image_5-1.jpg
  myAudi rakendus²

  Lisaks teekonna planeerimisele ja pakutud laadimispunktide aktiveerimisele pakub myAudi rakendus² infot kõikide võrgustikku kuuluvate laadimispunktide kohta ning võimaldab neis laadimist alustada. Laadimise kulgu saate alati jälgida oma Audi e-troni rakendusest.

 • 1920x1080-L1005410_v03.jpg
  Laadimiskaart

  Audi e-troni kliendid saavad laadimispunkti kasutada e-troni Charging Service¹ laadimiskaardi või myAudi rakenduse abil. Teie tuvastamine ja arve esitamine käib automaatselt – teie ei pea millegi pärast muretsema.

  Rohkem infot "e-tron Charging Service" laadimisteenusest
e-tron

Kiire laadimine pikal sõidul: IONITY võrgustik

Et saaksite oma Audi e-troniga täiel määral nautida pikki sõite, pühendub Audi võimsa laadimisvõrgustike jaama ehitamisele Euroopa olulisematesse transpordisõlmedesse. IONITY on ettevõte, mis paigaldab ja haldab avalikku laadimisjaamade võrgustikku 25 Euroopa riigi kiirteede ja maanteede ääres. Suure võimsusega laadimist võimaldav võrgustik (high power charging, HPC) pakub kuni 350 KW laadimist ning muudab võimalikuks elektrimobiilsuse pikkadel teekondadel. Laadimispeatused arvestab automaatselt välja e-troni teekonnaplaneerija. Pika sõiduulatuse tagab Audi e-troni kõrgepingeaku laadimine vaid 30 minuti jooksul – selleks kasutab Audi e-tron laadimisvõimsust kuni 150 kW.

 • 2020. aastaks on 25 Euroopa riigis eeldatavalt kasutusel umbes 400 IONITY laadimisjaama keskmiselt 6 laadimispunktiga
 • Alatine ligipääs: 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas
 • Mugav arveldamine e-troni Charging Service teenuse kaudu
Rohkem infot IONITY võrgustikust
1
Ligipääs ja ühendus: e-troni laadimisteenus Charging Service on eeldatavalt kasutatav alates 2018. aasta viimasest kvartalist. Laadimispunktide arv kasvab pidevalt. e-tron Charging Service teenust saavad kasutada ainult Audi e-troni kliendid (selleks läheb tarvis sõiduki VIN koodi). Üleeuroopaline ligipääs: auto esitlusel on e-tron Charging Service kasutatav 16 Euroopa riigis, lisaks on planeerimisfaasis teiste riikide kaasamine. e-tron Charging Service teenuse hinnad sõltuvad riigist. Laadimispunktide arv erineb riigiti ning sõltub kohaliku taristu arengust. AUDI AG ei luba, et laadimispunkte saab kasutada kõikjal riigis. AUDI AG ei garanteeri laadimisinfrastruktuuri olemasolu ja toimimist. Infot laadimispunktide arvu kohta värskendatakse regulaarselt, kuid nimekiri ei pruugi olla täielik. e-tron Charging Service teenuse kliendikaarti saab terves võrgustikus kasutada 24 tunni möödumisel kaardi aktiveerimisest. Vajadusel saab esimese 24 tunni jooksul kaarti kasutada kohalike piirangutega. myAudi rakenduse kaudu autentimine (QR kood laadimispunktis) nõuab töötavat raadio- ja internetiühendust. Sellisel viisil autentimine pole võimalik kõikides laadimispunktides.
2
Nõuab myAudi põhikasutaja lepingu sõlmimist ja registreerimist, samuti MMI auto põhikasutaja määramist. Põhikasutaja kinnitamine ja registreerimine tagab, et saate kasutada sõiduki kontrollimise funktsiooni (näiteks sõiduki avamist ja sulgemist telefonirakenduse kaudu). MMI auto põhikasutaja määramist (ühendus teie myAudi konto ja teie Audi vahel) läheb tarvis, et määrata rakenduses sõidu alustamise aeg ning edastada see teie Audisse.
3
Laadimisvõimsus sõltub ühenduspistiku tüübist, riigi elektrivõrgu pingest, olemasolevast faaside arvust ja kliendi kodusest elektrisüsteemist. Seega võib see sõltuvalt olukorrast olla madalam. Laadimiskaabel koos avalike laadimispunktide pistikuga ja laadimissüsteemi juhtseade on omavahel optimeeritud ning võimaldavad kasutada kindlaks määratud laadimispinget. Laadimiskaabli ühendamine mõne teise avaliku laadimispunkti pistikuga on tehniliselt võimalik, kuid see võib vähendada laadimisvõimsust.