Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi SQ7 SUV TFSI | Võimas ja mitmekülgne | Audi Eesti
Eeestvaade Audi SQ7

Võimekas ja isikupärane

Audi SQ7 SUV² rõhutab oma võimekust sportliku disainiga. Väga ruumikas ja mitmeti ümberseatav sisemus muudab argielu paljudes olukordades lihtsamaks.

Vägev minek

Sportlik sõit ja palju mugavust ei ole Audi SQ7 SUV²’i puhul vastuolus. Tänu innovaatilisele veermikutehnoloogiale, quattro-nelikveole ja võimsale V8 TFSI mootorile, pakub see nii nauditavat dünaamikat kui ka erakordset sõidustabiilsust.

Audi SQ7 SUV

Kindel kiirendus: Audi SQ7 SUV² kasutab oma 4,0-liitrise TFSI mootori võimsust enesekindlalt. Kogege suurepäraseid sõiduomadusi ja suurepärast juhitavust.

Efektne välimus

Kerevärviga Daytona hall, pärlefektiga ³ ja klaasist panoraamkatusega³ kipub Audi SQ7² meelde jääma. 22-tollised veljed koos punaste pidurisadulatega annavad silmapaistvale välimusele lõpliku lihvi.

Progressiivsus, mis särab tuledes

Tänu Audi lasertuledega³ HD matrix LED esilaternatele ja digitaalsetele OLED tagalaternatele³ saate valida nelja valgussignatuuri seast, mis tekitavad efektse valgusmängu. Tagalaternad on varustatud lähedusanduriga⁷, mis aktiveerib seisva sõiduki kõik OLED segmendid kohe, kui teised sõidukid autole (liigselt) lähenevad.

Kui soovite, sõitke seitsmekesi

Rohkelt ruumi sõita isegi seitsmekesi, kui valida ka lisana pakutav kolmas istmerida². ISOFIX turvatoolikinnitused koos ülaaasaga on saadaval kõigile tagaistmetele. Klappides teise ja kolmanda rea² istmed kokku, saate kasutada kuni 1908 liitri suurust veoseruumi.

Audi Application Store teie Audis

Kasutage otse sõiduki MMI kaudu populaarseid äppe nagu Spotify või YouTube – jättes nutitelefoni ahelast kõrvale. Tänu Amazoni hääleteenusele Alexa⁵ saate näiteks uudiseid kuulata, tellida ilmateate või spordiinfo, striimida muusikat ja teha paljut muudki.

Audi MMI displayAudi MMI display

Märkus: Pildil Audi Q8 SUV.

Amazon Music

Amazon Music⁹: Integreerides Amazon Music oma Audisse, saavad Amazon Prime kliendid kuulata üle 2 miljoni hoolikalt valitud laulu. Amazon Music Unlimited klientidel on ligipääs aga üle 70 miljonile laulule ja helisalvestusele.

Märkus: Pildil Audi Q8 SUV.

Isiklik, mitte anonüümne

Põnevad fotod või kuulsad kinokangelased: valige oma myAudi äpist⁸ valikust Themes²,¹¹ oma lemmikfoto ja salvestage see MMI ekraani taustapildiks. Toreda lisaefektina seadistub meeleoluvalgustuse pakett plus² automaatselt taustafoto toonidesse.

Audi MMI süsteemAudi MMI süsteem

Märkus: Pildil on Audi A6 Avant. MMI taustapilt : © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Külgvaade Audi SQ7

Lisage oma isiklik puudutus: Muutke oma Audi SQ7 SUV² veelgi personaalsemaks – valides näiteks erilahendusega Audi exclusive¹⁴ värvitoonis velvet lilla, pärlefektiga ning 22-tollised Audi Sport⁵ valuveljed mitmekodaralise S-disainiga, viimistletud läikivmustana⁶.

Audi Q7

Audi Q7 SUV