Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi videoülevaated | Audi Eesti
Woman looks back over her shoulder from the passenger seat of an Audi e-tron Sportback

Audi videoülevaated

Vaata Audi videoülevaateid, kui oled äsja soetanud uue Audi sõiduauto või on sul lihtsalt soov tutvuda uusima Audi tehnoloogiaga. Teemadest käsitleme; meelelahutus ja juhiinfosüsteemid, "Audi connect", laternad ja valgustuspaketid, juhiabisüsteemid, interjöör jms. Lisaks leiad informatsiooni ka täiselektriautode(e-tron) ja pistikhübriidide(TFSI e) laadimisest.

Teabe- ja meelelahutussüsteemid

Audi sõiduautos on sinu käsutuses on arvukalt Audi connecti teenuseid. Näiteks saad planeerida kohtumisi otse autost, saata sõnumitele vastuseid läbi hääljuhtimise või soovid sootuks saada infot vabadest parkimiskohtadest. Järgnevad videod toovad sinuni näiteid kuidas teha sinu igapäevatoimetused lihtsamaks.

nutiseade ja Audi e-tron Sportback

Valgustus

Parem nähtavus ja hubasem atmosfäär: Audi valgustuspaketid. Dünaamilise valgusvihu juhtimisega HD Matrix LED-esilaternad tagavad erakordse valgustuse, pimestamata teisi liiklejaid. Veelgi võimsamad on lisavarustusse kuuluvad Audi lasertuled, mis annavad peaaegu kahekordse pikkusega valgusvihu. OLED-tehnoloogiaga tagatuledega rõhutavad sõiduki identiteeti ja tekitavad ainulaadsed valgusanimatsioonid, kui juht läheneb autole või lahkub auto juurest. Järgnevatest videodest on võimalik näha millised on uue põlvkonna tehnoloogia eelised ja kuidas need sinu jaoks töötavad.

Tagalaternad Audi R8 RWD

Puutetundlikud ekraanid ja funktsioonid

Juhtimine otse sõrmede all: MMI puutetundlik juhtimissüsteem. Juhtimiskontseptsiooni juurde kuulub tunnetuslik ja kuuldav tagasiside ning selle süsteemi kasutamine on sama intuitiivne kui nutitelefoni kasutamine.

Driver operates the MMI system in the Audi RS Q3

Interjöör

Audi interjöör on sõidu ajal Sinu isiklik ruum ja turvatsoon. Pakume mitmeid lisasid ja seadistusi, millega saab interjöörile hulgaliselt isikupära anda. Rooli ja istmete suur valik võimaldab auto interjööri just Sulle sobivaks kujundada. Järgmised videod tutvustavad Audi pakutavaid interjööri erilahendusi.

The cockpit of the Audi RS Q8 in red Contour/ambient lighting
 • Air quality package.jpg
  Õhuionisaator salongi esiosas
  Ava video
 • 22_Relaxation-seat.jpg
  Elektriliselt reguleeritavad tagumised individuaalistmed, pikendatud keskkonsooliga ja "Relaxation"-istmega
  Ava video
 • 23_Virtual-exterior-mirrors.jpg
  Virtuaalsed välispeeglid (Audi e-tron)
  Ava video
 • 4-zone deluxe automatic air conditioning.jpg
  Komfortkliimaseade nelja-tsooniga
  Ava video
 • 72_Basic-functions.jpg
  Komfortkliimaseadme baasfunktsioonid
  Ava video
 • 73_Personalisation-climate-comfort-systems.jpg
  Komfortkliimaseadme sättete isikupärastamine
  Ava video
 • 74_Synchronisation-climate-control.jpg
  Komfortkliimaseadme sätete sünkroniseerimine
  Ava video
 • 24_Comfort-auxiliary-air-conditioning.jpg
  Seisusoojendus-/jahutus "Comfort" (e-tron)
  Ava video
 • Rear seat remote.jpg
  "Rear seat remote" - juhtpult tagumistele istmekohtadele
  Ava video
 • Rear Seat Entertainment.jpg
  "Rear Seat Entertainment" pakett - meelelahutusseade tagumistele istmekohtadele
  Ava video

Laadimine

Lisaks täiselektrilisele e-tron mudelile pakub Audi mudelivalikus ka pistikhübriid (PHEV) TFSI e mudeleid: need mudelid võimaldavad lühemaid teekondi läbida täielikult elektri jõul, ilma sissepõlemismootorit kasutamata.

The Audi e-tron at a public charging station

Juhiabisüsteemid

Audi juhiabisüsteemid pakuvad pikematel teekondadel mugavust ja lisaks kindlustunnet ohtlikes situatsioonides. Juhiabisüsteemid põhinevad sõiduki ümbruse pideval ja kõige olulisemates valdkondades lausa mitmekordsel kontrollimisel. Kõigeks selleks on vaja tohutul hulgal sensoreid, radareid, ultraheliandureid, kaameraid ja ka laserskännerit. Andurite poolt kogutavad andmed kohtuvad assistentsüsteemide juhtplokis ja loovad auto ümbrusest põhjaliku mudeli. Süsteemi on integreeritud intelligentne sensorite võrgustik ja algorütmid mis on sinu toeks alati töötamas kui seda soovid, peaaegu kõikides situatsioonides. Näiteks efektiivsusabi, mis võimaldab kohandada sõidustiili kütusekulu vähendamiseks, ning kohanduv juhtimisabi , mis täiendab kohanduvat kiirushoidikut (ACC) abistavate roolimistegevustega oma sõidurajal püsimiseks. Järgnevad videod annavad ülevaate juhiabisüsteemide tööst.

The Audi RS Q8 in dynamic pass-by