Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

erWin infobaas | Teenindus ja originaalosad | Audi Eesti

erWin infobaas

  • 1400x438_AOZ_P_131015.jpg
1400x438_AOZ_P_131015.jpg

erWin infobaas.

erWin on Audi elektrooniline töökoja infobaas, mis sisaldab sõiduautode remondi-ja hooldustööde juhendeid.

erWin on mõeldud kasutamiseks peamiselt väiksematele töökodadele ja autoparkidele, kes soovivad oma jõududega Audi sõidukeid professionaalselt hooldada ja remontida. Baasi saavad kasutada ka kõik teised juriidilised ja eraisikud, kes soovivad Audi sõiduautot ise parandada.

erWin annab on-line päringutele kohese vastuse, informatsioon on usaldusväärne ning seda uuendatakse pidevalt. Andmebaasis kajastuvad kõigi erinevate Audi mudelite nüansid, seeläbi võimaldab baas hankida eriti kasulikku ja spetsiifilist informatsiooni, mille detailid jäävad tavakasutuses sageli teadmata. Andmebaasis on kättesaadavad Audi mudelite- ja varuosade manuaalid ehk info kõikvõimalike mootoritüüpide, käigukastide, elektrisüsteemide jms kohta.

erWin infobaasi kasutamine on tasuline ning selleks tuleb end eelnevalt registreerida andmebaasi kasutajaks.