Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A1 allstreet | Nooruslik linnatüüp | Audi Eesti
A1 allstreet

A1 allstreet

Väljendusrikas trendilooja

Audi A1 allstreet on ülimalt mitmekülgne ja paljude eelistega.

A1 citycarver

Faktid ja numbrid

Jõuline välimus

Iseloomulik disain muudab sõiduki äratuntavaks, paindlik lisavarustuse valik jätab kujutlusvõimele ruumi.

Punane A1 allstreet

Iseloomulikud omadused: lühike väljaulatuv esi- ja tagaosa, laiad tiivad ja lisavarustusse kuuluvad 18-tollised veljed annavad pärlmutter Misano-punasele autole võimsa ja sportlikku välimuse, samal ajal kui alaosa kaitsedetailide roostevabast terasest viimistlus vihjab sõiduki maastikuvõimekusele.

Tõeliselt käepärane, ülim igapäevane kasutusmugavus

Võrreldes baasmudeliga on Audi A1 allstreet kõrgem, suurema kliirensiga ning ka istmed asuvad kõrgemal positsioonil. Sõltumata kompaktsetest mõõtudest, uhkustab Audi A1 allstreet küllaltki suure pagasiruumiga – 335 liitrit. Tagaistmete alla klappimisel kasvab mahutavus kuni 1090 liitrini. Lisapagasiruumina pakutakse praktilisi lahendusi Audi Originaaltarvikute näol nagu suusa- ja pagasiboks.

A1 citycarver eestvaade

Hea tunde loomiseks loodud – interjöör

Uued paindlikud varustuslahendused võimaldavad omavahel vabalt kombineerida erinevaid sise- ja välispakette.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa

Haarav sõidukogemus

Lisavarustusena pakutakse Dynamic paketti, mis sisaldab sportlike punaste pidurisadulatega ketaspidureid, Audi drive select sõidurežiimide valikut, heligeneraatorit ja seadistatavate amortisaatoritega vedrustust. Mootoriteks on TFSI mootorid võimsusega 70-110 kW (keskmine kütusekulu l/100 km: 5.2–4.9; keskmine CO₂-heide g/km: 119–112).

A1 citycarver
A1 Sportback

Audi A1 Sportback