Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Møller Auto Viru | Audi Partnerid | Kontakt

Møller Auto Viru

  • Kontakt-1400X438.jpg
Kontakt-1400X438.jpg
IMG_20230601_101829_1.jpg

Audi teeninduspartner Virumaal
Møller Auto Viru

Møller Auto Viru on Audi ametlik teeninduspartner, kelle peamiseks tegevusalaks on olla Volkswageni ja Škoda ametlik müügi- ja teeninduskeskus, olles ühtlasi Virumaa regiooni üks juhtivaid uute autode müügi- ja teeninduskeskusi. Jõhvi linna ääres Tallinn-Narva maantee vahetus läheduses asuvas müügi- ja teeninduskeskuses müüakse uusi Volkswageni ja Škoda marki sõidu- ja tarbeautosid ning teostatakse nende hooldus- ja remonttöid, müüakse kasutatud autosid, originaal varuosi ja lisavarustust ning pakutakse autode pesuteenust. Uue- või kasutatud auto müügi korral pakutakse nö „võtmed kätte“ täisteenust - ollakse valmis tagasi ostma kliendi kasutatud auto, pakutakse finantseerimise, kindlustamise ja registreerimise vahendusteenust. Vajadusel pakutakse sõidukite hindamise ja renditeenust.

Moller Auto Viru müügi- ja teeninduskeskuses töötavad koolitatud ja pikaajalise kogemusega oma ala asjatundjad, pakkudes igapäevaselt klientidele parimat ostu- ja teeninduskogemust. Møller Auto Viru kuulub Moller Auto Baltic ühtsesse müügi- ja teeninduskeskuste võrku, mille omanikuks on Põhjamaade suurim, enam kui 80. aastase tegevuskogemusega Norra automüügi pereettevõte Møller Mobility Group. Møller Mobility Group tegeleb Volkswageni, Škoda ja Audi impordi, jaemüügi, hoolduse, remondi ja finantseerimisega Norras, Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus.
Audi_Kontakt-1200X650.jpg

Aadress:
Narva mnt 143, 41536 Jõhvi

Üldtelefon: 6 808 211
Teenindus: 6 808 200
Varuosad: 6 808 208

Teeninduse lahtiolekuajad:
E-R 9.00-18.00
L 10.00-15.00

e-post: viru@moller.ee
Broneeri teenindusaeg
Audi_garantiitingimused-1200X650.jpg

Kahjukäsitluse täisteenus

Teeme kõik kahjuregisteerimisega seotud toimingud Teie eest. Suhtleme kindlustustega ja hoolitseme, et remonttööd oleks tehtud.
Esita kahjuteade