Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi Uudised | Audi Eesti
 • stage_exterior_front.jpg
Audi sõiduauto uudised autouudised

Uudised

 • AudiQ8_066_ARaudjalg_1126 copy.jpg
  Uus Audi Q8 e-tron

  Audi e-tron on elektrimaasturite luksusklassi kategoorias standardeid seadnud alates 2018. aastast - nüüd on müügiedu saatnud elektripioneer jõudnud ka Q8 mudelivalikusse.
  Elektriliste linnamaasturite tippmudelina on Audi Q8 e-tronil ühendatud luksusklassi mugavus, optimeeritud sõidukontseptsioon, täiustatud aerodünaamika, suurem laadimisjõudlus ja aku mahutavus, mis on suurendanud maasturi sõiduulatust ühe laadimiskorraga 582 kilomeetrini.

  Loe edasi
 • Rasmus.jpeg
  Audi Eesti ja Rasmus Mägi

  Audi Eesti jaoks on alati olnud olulisel kohal Eesti andekate kergejõustiklaste toetamine ning seda on tehtud juba 25 aastat.
  Suure rõõmuga saame teatada, et Audi Eesti ning mitmekordne Eesti aasta meessportlane tõkkejooksja Rasmus Mägi sõlmisid 3. veebruaril koostöölepingu. Audi Q5 Sportback on Rasmus Mägi käsutuses Pariisi olümpiamängudeni.
  Audi Eesti soovib Rasmusele kerget jalga ning kõikide eesmärkide täitumist!

  Loe edasi
 • 1.jpg
  Audi Eesti ja Ortopeedia Arstid jätkavad koostööd ka 2021. aastal

  Vahetult enne sõbrapäeva toimus sõbralik kohtumine Audi Eesti ja Ortopeedia Arstide vahel, mille käigus said Ortopeedia Arstid enda käsutusse uue Audi Q5. Rääkisime selle sündmuse puhul ka veidi juttu Ortopeedia Arstid AS juhatuse liikme ja kõrgelt hinnatud arsti, doktor Mihkel Mardnaga.

  Loe edasi
 • Audi_Audi_kasutusjuhendid_thumbnail_Audi_Uudised.jpg
  Eksklusiivne võimalus Audi fännidele: kasutusjuhendid

  Audi on möödunud kümnenditel tootnud igale mudelile ja mudeliderivaadile paberkandjal kasutusjuhendeid, aga mitte ainult mudelitele, vaid ka näiteks heli- ja multimeediasüsteemidele.
  Audi Eesti pakub Audi fännidele võimalust neid ajaloolisi originaalkasutusjuhendeid soetada. Peamiselt on kasutusjuhendid saadaval eesti keeles, ent on ka vene-, inglise-, saksa- ja soomekeelseid variante.

  Loe edasi
 • Audi_Eesti ja Magnus Kirt_thumbnail_Audi_Uudised.jpg
  Audi Eesti ja Magnus Kirt jätkavad koostööd

  Audi Eesti ja odaviskaja Magnus Kirt pikendasid 14. augustil 2020 koostöölepingut kuni Tokyo olümpiamängude toimumiseni.
  Koostöölepingu kohaselt annab Audi Eesti Magnus Kirdi käsutusse uue Audi A4 allroadi.
  Soovime Magnusele kõikide eesmärkide täitumist!

  Loe edasi
 • Audi_A3_thumbnail_Audi_Uudised.jpg
  Uus A3 Limousine – areng, mida tunned

  Audi Tallinna esindussalongi on jõudnud uus Audi A3 Limousine. Tegemist on eduka mudeli neljanda põlvkonnaga, mille progressiivse disainikeelega kere peidab endas paljusid suurtelt Audidelt pärinevaid uuendusi, muuhulgas teabe-meelelahutussüsteemide, vedrustuse ja juhiabisüsteemide osas.

  Loe edasi
 • Audi_Kirt_thumbnail_Audi_Uudised.jpg
  Magnus Kirt x Audi Aksessuaarid

  Magnus Kirt valis välja oma lemmikud Audi Aksessuaaride kevad/suvi kollektsioonist. Kollektsioonist leiab ajatu stiiliga päikeseprillide ja käekellade valiku, aga ka riideesemeid ning kõik vajaliku rannapuhkuseks. Vaata lähemalt pildigaleriid ja tutvu kogu kollektsiooniga!

  Loe edasi
 • Teenindusjaam-Thumbnail_Audi_Uudised.jpg
  Audi Teenindusjaam – Audi Tallinna esinduse uus kontaktivaba teenus

  Audi Tallinna esindus pakub võimalust kasutada 24/7 iseteeninduskappi. Audi Teenindusjaama saad tellida kontaktivabalt varuosi ja muid Audi tooteid ning saada need kätte endale sobival ajal ka pärast Audi Tallinna lahtiolekuaegu. Too oma auto teenindusse või saa auto teenindusest kätte endale sobival ajal. Audi Teenindusjaam toimib 24/7.

  Loe edasi
 • Audi Q5-Thumbnail_Audi_Uudised.jpg
  Audi esitleb uuenenud Audi Q5 mudelit

  Audi Q5 on Euroopa autoturu preemium segmendis olnud üks enimmüüdud keskklassi linnamaastureid juba aastaid. Nüüd on Audi aga Q5 veelgi atraktiivsemaks muutnud. Optimeeritud Q5 ühendab sportliku iseloomu suurepärase igapäevase kasutusmugavusega ning pakub laia valikut info- ja meelelahutus- ning juhiabivõimalusi. Audi ülieduka mudeli „teravamaks“ muudetud välisdisain rõhutab Q-identiteeti ja uhkeldab tagalaternatega, millel on kogu maailmas esmakordselt uue põlvkonna OLED-tehnoloogia.

  Loe edasi
 • A202642_large.jpg
  RS mudelite loomine: kuidas Audi Sport GmbH kujundab RS mudelite iseloomu

  Audi Sport GmbH poolt loodud Audi RS mudelid on vastavate mudeliseeriate pärlid. RS mudelitel on tugev karakter, mis ühendab endas selgelt eristuva disaini, igapäevase kasutusmugavuse, tippsoorituse ning elevust tekitava sõidukogemuse. Selline saavutus tuleneb disainerite ning arendus- ja testimisinseneride järeleandmatust keskendumisest pisidetailidele, mis viimistletakse ideaalseks maailma erinevais paigus toimuvate arvukate proovisõitude kaudu. Heida pilk arendustöö kulisside taha!

  Loe edasi
 • A20264_teaser_uudised.jpg
  Q perekonna uus nägu: Audi Q8

  Q perekonna uus nägu: Audi Q8
  Audi Q8 ühendab neljaukselise luksuskupee elegantsi suure maasturi praktilise mitmekülgsusega. Rikkalikult varustatud, kõikehõlmavalt ühendatud ja piisavalt vastupidav ka maastikul sõitmiseks – Audi Q8 on kindel kaaslane nii tööl kui vabal ajal. Audi Q8 tuleb Euroopas müügile 2018. aasta kolmandas kvartalis.

  Loe edasi