Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A3 Limousine | Areng mida tunned | Audi Eesti

Äratab progressi ellu

Audi A3 Sedaan on digitaalselt igati ühendatud – alates infotainment süsteemidest assistentsüsteemideni välja.

Dünaamiline külgvaade A3 Sedaan

Faktid ja numbrid

Uuenduslikud tehnoloogiad

Mitmed Audi A3 Sedaani tehnoloogiad ja juhiabisüsteemid toetavad muu hulgas ohtlikus olukorras kõrvalepõikamist, kiirendamist ja pidurdamist. See suurendab sõidumugavust märkimisväärselt nii pikkadel sõitudel kui ka linnaliikluses.

Audi A 3 Sedaan Eestvaade

Kasutuskonseptsioon ja infotainment süsteemid

Audi A3 Sedaani loomisel oli eesmärgiks intuitiivne kasutamine, mille heaks näiteks on lisavarustusena pakutav MMI touch funktsiooniga MMI navigation plus. Lisavarustusse kuuluv Audi virtuaal cockpit plus ja head-up display kuvavad lisainfo täpselt juhi vaatevälja. Standardvarustusse kuulub 10,1-tolline MMI touch värviline ekraan on paigaldatud kõrgläike-mustale pinnale.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Esmamulje loeb

Su pilk jääb koheselt pidama uuele laiale Audi singleframe iluvõrele ja selle efektsele kärjemustrile. Küljel rõhutab uue Audi A3 Sedaani pikkust tagausteni ulatuv õlajoon, atleetlikkust lisab lai rööbe.