Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A3 Sedaan | Areng mida tunned | Audi Eesti
Eestvaade A3 Sportback

A3 Sportback

Äratab progressi ellu

Progressiivne disain ja uuenduslikud tehnoloogiad – Audi A3 Sportback.

Uuenduslikud tehnoloogiad

Mitmed Audi A3 Sportbacki tehnoloogiad ja juhiabisüsteemid toetavad muu hulgas ohtlikus olukorras kõrvalepõikamist, kiirendamist ja pidurdamist. See suurendab sõidumugavust märkimisväärselt nii pikkadel sõitudel kui ka linnaliikluses.

Audi drive select: Audi drive select’i abil saad Audi A3 Sportbacki karakteristikat vastavalt sõidustiilile muuta. Valikus on efficiency, dynamic, comfort, automatic või individual režiimid. Efficiency režiim aitab kütuist kokku hoida.

Sportlik, kvaliteetne, digitaalne

Interjööris lisavad dünaamikat muu hulgas lisavarustusena saadaval sportesiistmed ja S tronic käigukasti puhul elektrooniline käiguvahetus. Lisavarustusena saadaval oleva MMI navigation plus funktsioon On-Street parking näitab parkimiskoha leidmise tõenäosust teatud tänavatel.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Emotsionaalne disainikeel

Atoll-sinisel Audi A3 Sportbackil on silmatorkavad rattakoopad, laiem rööbe ja pidev õlajoon eest taha. Kärjemustriga laia singleframe iluvõrega näeb Audi A3 Sportback välja atleetlikum kui kunagi varem.

Audi exclusive pakett: Audi exclusive värvide valik on lai. Välisvärvina saadaval näitseks eksklusiivne pärlmutter Misano-punane.

Sinu jaoks kohandatud lahendused: sportlikku välimuse annavad Audi Originaaltarvikute valikus olevad 5-V-spoke Acumen disainiga mustad Quartz-hallide ja Signal-punaste kontrastidega kergmetallveljed, mis rõhutavad sõiduki dünaamilist disaini.

 Audi A3 Sedaan

Audi A3 Sedaan

Keskmine kütusekulu l/100 km: 6.6–3.8; keskmine CO₂-heide g/km: 152–97. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.