Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi S3 Limousine | Võimsalt edasi | Audi Eesti
S3 Sedaan

S3 Sedaan TFSI

S3 Sedaan

S nagu sõidunauding

Tugevam. Sportlikum. Koheselt huviäratav: Tango-punane metallik Audi S3 Sedaan.

Audi S3 Sedaani spetsifikatsioon

Võimsus

228

kW

Kiirendus 0 kuni 100km/h

4.8

s

Maksimaalne pöördemoment

400

Nm

*WLTP elektritarve 16-18-tolliste velgede puhul. ** Keskmine kütusekulu l/100 km: 7.3-7.2; keskmine CO₂-heide g/km: 166–165. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.

S3 Sedaann pagasiruum

Faktid ja numbrid

Suurenenud sõidudünaamika

Audi S3 Sedaan on loodud kiireteks manöövriteks tänu standardvarustusse kuuluvale quattro nelikveole, mis tagab suurepärase haakumise ning tänu sportlikuks käsitlemiseks loodud S sportveermikule.

Välisilme:

elegantne viis musklite näitamiseks

Sportlikud jooned ka interjööris

Audi S3 Sedaani selge ja dünaamiline disain jätkub sõiduki sisemuses.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Carbon stiilipakett:

Carbon stiilipakett rõhutab Audi S3 Sedaani sportliku iseloomu veelgi kasutades selleks süsinikkiuga tugevdatud polümeerist (carbon) komponente. Materjal paistab silma geomeetrilise ja nähtava kiudstruktuuriga. Süsinikkiust välispeegli korpus ja tagaluugi spoiler lisavad dünaamilisust ja pakuvad sõiduki välisvärvi kõrvale väljendusrikast kontrasti.

S3 Limousine Carbon
S3 Sportback

Audi S3 Sportback

Keskmine kütusekulu l/100 km: 7.4; keskmine CO₂-heide g/km: 170-169. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.