Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi S3 Limousine | Võimsalt edasi | Audi Eesti
S3 Sedaan

S3 Sedaan TFSI

S3 Sedaan

S nagu sõidunauding

Tugevam. Sportlikum. Koheselt huviäratav: Tango-punane metallik Audi S3 Sedaan.

Audi S3 Sedaani spetsifikatsioon

Võimsus

228

kW

Kiirendus 0 kuni 100km/h

4.8

s

Maksimaalne pöördemoment

400

Nm

*WLTP elektritarve 16-18-tolliste velgede puhul. ** Keskmine kütusekulu l/100 km: 7.3-7.2; keskmine CO₂-heide g/km: 166–165. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.

S3 Sedaann pagasiruum

Faktid ja numbrid

Suurenenud sõidudünaamika

Audi S3 Sedaan on loodud kiireteks manöövriteks tänu standardvarustusse kuuluvale quattro nelikveole, mis tagab suurepärase haakumise ning tänu sportlikuks käsitlemiseks loodud S sportveermikule.

s3 Sedaan

Ühe tehnoloogia kaks eelist: topeltsiduriga S tronic käigukast kuulub samuti standardvarustusse ja pakub korraga nii automaatkäigukasti mugavust kui ka manuaalkäigukasti sportlikkust.

Välisilme:

elegantne viis musklite näitamiseks

Sportlikud jooned ka interjööris

Audi S3 Sedaani selge ja dünaamiline disain jätkub sõiduki sisemuses.

S3 Sedaan interjöör

Sportlik sisemus: spetsiifilised S-elemendid nagu rombimustriga sportlikud esiistmed, mis on külgedelt suurepäraselt toetavad, ja lisavarustusena pakutav kolme kodaraga ning sportliku kujuga, sirge alaservaga ning nahaga kaetud rool koos multifunction plusi ja käiguvahetuslabadega annavad autole sportliku ilme.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa

Amazon Alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Carbon stiilipakett:

Carbon stiilipakett rõhutab Audi S3 Sedaani sportliku iseloomu veelgi kasutades selleks süsinikkiuga tugevdatud polümeerist (carbon) komponente. Materjal paistab silma geomeetrilise ja nähtava kiudstruktuuriga. Süsinikkiust välispeegli korpus ja tagaluugi spoiler lisavad dünaamilisust ja pakuvad sõiduki välisvärvi kõrvale väljendusrikast kontrasti.

S3 Limousine Carbon
S3 Sportback

Audi S3 Sportback

Keskmine kütusekulu l/100 km: 7.4; keskmine CO₂-heide g/km: 170-169. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.