Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi S3 Sportback | Võimsalt edasi | Audi Eesti
Audi S3 Sportback

Audi S3 Sportback

Audi S3 Sportback tagantvaade

Tõeliselt sportlik

Dünaamiline ning sobilik igapäevaseks kasutamiseks: Audi S3 Sportback.

Audi S3 Sportback spetsifikatsioon

Võimsus

228

kW (310 hj)

Kiirendus 0 kuni 100km/h

4.8

s

Maksimaalne pöördemoment

400

Nm

*WLTP elektritarve 16-18-tolliste velgede puhul. ** Keskmine kütusekulu l/100 km: 7.4; keskmine CO₂-heide g/km: 170–169. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.

Audi S3 Sportback interjöör

Faktid ja numbrid

S nagu sõidunauding

Standardvarustusena pakutav quattro nelikvedu tagab erakordselt hea veojõu ning tänu sportvedrustusele on Audi S3 Sportback turvaliselt ja täpselt juhitav.

Igast küljest dünaamiline

Dünaamilist ilmset aitavad rõhutada spetsiifilised S-elemendid nagu kaheharuline väljalaskesüsteem, mille mõlemas otsas asub kaks summutiotsa.

Sportlikud jooned ka interjööris

Audi S3 Sportbacki dünaamiline, selge ja elegantne disainikontseptsioon jätkub sõiduki sisemuses.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Carbon stiilipakett:

Carbon stiilipakett rõhutab Audi S3 Sportbacki sportliku iseloomu veelgi kasutades selleks süsinikkiuga tugevdatud polümeerist (carbon) komponente. Süsinikkiust välispeegli korpus ja tagaluugi spoiler lisavad dünaamilisust ja pakuvad sõiduki välisvärvi kõrvale väljendusrikast kontrasti.

Audi S3 Sportback carbon package
S3 Sedaan

Audi S3 Sedaan

Keskmine kütusekulu l/100 km: 7.3-7.2; keskmine CO₂-heide g/km: 166-165. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.