Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A4 Avant g-tron | Dünaamiline surugaasimootoriga universaal | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
The Audi A4 Avant g-tron

A4 Avant g-tron

Dünaamiline surugaasimootoriga universaal.
Audi A4 Avant g-tron.

Keskmine kütusekulu: CNG 4.1–3.9 kg/100 km,
keskmine CO₂ heide: CNG 113–105 g/km

Audi A4 Avant g-tron on erakordselt paindlik nii igapäevases perekasutuses kui ka töösõitudel – seda suuresti tänu oma dünaamilisusele ja universaalkere praktilisusele. Audi CNG tehnoloogia tõestab, et saad alternatiivkütust oma igapäevaelus usaldada.

Audi A4 Avant g-tron spetsifikatsioon

CNG mahuti

17.3

kg

Sõiduulatus CNG (NEDC)

420–440

km

maksimaalne

Kütusepaagi maht (bensiin)

7

l

Dünaamiliselt teel

Koge Audi A4 Avant g-troni sportlikkust ja paindlikkust. Tänu 125 kW (170 hj) arendavale kaheliitrisele TFSI mootorile võtab 0 kuni 100 km/h kiirendus aega 8,4 sekundit. Maksimaalne pöördemoment on 270 Nm.

Mitmekülgselt informeeritud

Maksimaalselt ühendatud Audi A4 Avant g-tron pakub uue MMI süsteemiga moodsale nutitelefonile sarnanevat kasutuskogemust. Helilise tagasisidega MMI puuteekraan võtab üle senise keskkonsoolil asunud pöörd-/ vajutatava nupu funktsioonid. Kõrgresolutsiooniga TFT ekraan on 10,1-tollise diagonaaliga ning selle graafika on sihilikult minimalistlik ja selge; et vastata kasutajate ootustele ning muuta käsitsemine lihtsaks, on menüü hierarhiliselt struktureeritud. MMI otsing põhineb vabal tekstisisestusel, millele süsteem leiab kiirelt vastused. Uue süsteemi järgmine lisavõimalus – hääljuhtimine – mõistab paljusid igapäevakõnes kasutatavaid fraase.

Navigatsioonisüsteem on veelgi mitmekülgsem ja kasutajasõbralikum. Audi connect ja Audi connect plus võimaluste hulka kuuluvad mitmed võrguteenused nagu näiteks Car-to-X, mis kasutab ära kõikide moodsate Audide ühisteavet. Lisaks liiklusmärkide ja ohtude reaalajainfole ning teabele parkimisvõimaluste kohta on lisandunud valgusfooride info. Olles ühenduses linna infrastruktuuriga, saab auto liikluskeskuse serverist infot, mille abil on juhil võimalik oma sõidukiirust valida nii, et see sobituks järgmise foori rohelise tulega. Näidikupaneelile kuvatakse sõidukiiruse soovitus ning foori taga seistes aeg rohelise tule süttimiseni. Sel moel soodustab süsteem ennetava ja efektiivse sõidustiili kasutamist ning sujuvat liiklusvoogu. See funktsioon on osa Audi connect paketist ning see võetakse järk-järgult kasutusele valitud Euroopa linnades.

Uue MMI uus juhtseade kasutab fenomenaalse arvutusvõimsusega kolmanda põlvkonna info-/meelelahutusplatvormi MIB 3. See töötab koos eraldi kommunikatsiooniseadmega, mille hooleks jäävad kõik ühenduvusteenused – näiteks telefoni- või Audi connect teenused – ning mis pakub ka Wi-Fi jagamise võimalust. Lisavarustuse riistvarana saab tellida Audi telefoniliidese ning juhile ja kaassõitjale helisüsteemi Bang & Olufsen 3D Premium Sound System.

Standardvarustusse kuuluvad Audi connect hädaabikõne ja -teenus; myAudi telefonirakendus ühendab lisatasuta kliendi nutitelefoni ja tema auto. Audi connect võti võimaldab auto uksi avada ja sulgeda ning mootorit käivitada vastava süsteemiga ühilduva Android nutitelefoniga. Järgmine digitaalne võimalus on individualiseerimine: kuni 14 kasutajat saavad selle abil oma lemmikseaded salvestada individuaalse profiili alla.

Audi MMI infosüsteem
Pagasiruum Audi A4 Avant g-tron

Eelistega Avant

Me oleme Audi A4 Avant g-troni ruumikontseptsiooni viimse detailini läbi mõelnud: alates tippkvaliteediga atmosfäärist kuni 415-liitrise pakiruumi mahuni. Kui tagumise istme seljatugi alla klappida, ulatub pakiruumi maksimaalne maht 1415 liitrini. Veelgi mugavamaks laadimiseks pakume lisavarustusena pakiruumi luugi andurjuhtimist, mille abil saad luugi avada jalaliigutusega.

Jõuline välimus

Dünaamilised ja elegantsed jooned, isikupärased vormid ning tasakaalus proportsioonid – Audi A4 Avant g-troni disain avaldab muljet. Hüüumärgina asub ninaosas lai ja madal üheosaline esivõre. Tagaosas on difuusoriga ühendatud väljalase, sportlikult mõjuvad ka horisontaaljooned ja katusespoiler. Disainis mängivad olulist rolli ka esi- ja tagalaternad.

Vali lisade hulgast valgustuse täispakett, mis koosneb Audi Matrix LED-esilaternad ning dünaamilistest esi- ja tagumistest suunatuledest. Audi Matrix LED-esilaternad lisavad igapäevaliikluses ohutust. Täpse optika ja kaamerasüsteemiga koos töötavad LED-laternad jätavad automaatselt valgusvihust välja nii vastassuunas sõitvad kui ka eesliikuvad sõidukid. Kogu muu ümbrus jääb täielikult valgustatuks. Nii esi- kui ka suunatuled on isikupärased ja kaugelt äratuntavad.