Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A5 Sportback g-tron | Sportlik, elegantne, erakordne | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
The Audi A5 Sportback g-tron

A5 Sportback g-tron

Sportlik, elegantne, erakordne. A5 Sportback g-tron

Keskmine kütusekulu: CNG 4.1–3.8 kg/100 km,
keskmine CO₂ heide: CNG 111–103 g/km

Audi A5 Sportback g-tron ühendab lummaval moel dünaamilise iseloomu ja emotsionaalse kupeeliku disaini. Tänu surugaasiga töötavale mootorile tõestab see, et sportlikkust on võimalik ühendada säästlikkusega.

Audi A5 Sportback g-tron spetsifikatsioon

Kütusepaagi mahutavus (CNG)

17.3

kg

Sõiduulatus CNG (NEDC)

420–455

km

maksimaalne

Kütusepaagi mahutavus (bensiin)

7

l

Dynamic driving shot Audi A5 Sportback g-tron

Efektiivne ja ökonoomne

Nimi g-tron tähistab autosid, mis on loodud sõitma surugaasiga (CNG). Neist üks on Audi A5 Sportback g-tron. Surugaasiautosid saab tankida igas CNG gaasitanklas. Muus osas ei pea Sa ümber harjuma sisuliselt millegagi. Lisaks saad kasutada täpselt sama suurt pakiruumi nagu tavaliselt, sest CNG mahutid on ruumi säästmiseks paigutatud varuratta kohale. Auto lülitub automaatselt bensiinitoitele ainult siis, kui gaas saab otsa – ilma et sa sellest arugi saaks. Maagaas on naturaalne gaasisegu, mis koosneb peamiselt metaanist. Maagaasi kui kütust müüakse kokkusurutud kujul CNG nime all. CNG põlemisel tekib äärmiselt vähe peenosakesi.

Tagantvaade Audi A5 Sportback g-tron

Pilguga haaratav

Kõige olulisemad näidikud ja info leiad nii oma silme ees olev näidikupaneelilt kui ka lisavarustusse kuuluvalt MMI navigation plus / MMI touch ekraanilt – muu hulgas ka spetsiifilise CNG teabe. Näiteks kütusekoguseid paakides näed põhiekraanilt ja lähistel või sihtkohas asuvaid CNG tanklad MMI ekraanilt.

Sõitjateruum Audi A5 Sportback g-tron
Rohkem infot juhiinfo- ja meelelahutussüsteemist

Pane telefon käest

Audi phone box Niipea kui asetad oma ühilduva nutitelefoni Audi telefonialusele ning ühendad selle Bluetoothi abil oma Audi A5 Sportback g-troniga, saad seda juhtida MMI, multifunktsionaalse rooli või hääljuhtimise abil. Tänu telefonialuse ja auto antenni vahelisele ühendusele naudid ka paremat side- ja helikvaliteeti. Nutitelefoni saab Audi telefonisüsteemiga ühendada ka juhtmevabalt, kui see toetab Qi standardit.

Audi Phone box of the Audi A5 Sportback g-tron

Disain sünnib koostöös

Audi A5 Sportback g-troni sõitjateruumis võid arvestada tippkvaliteediga materjalide ning maitsekate värviskeemidega. Lisaks võid siseruumi vastavalt oma maitsele ja eelistustele muuta. Näiteks valida lisavarustuse hulgast sportlikumad istmed ning eksklusiivse nahkviimistluse. Info- ja meelelahutussüsteemide lisavarustus ulatub kõrgresolutsiooniga puuteekraanidest ja võimsatest helisüsteemidest kuni erilisemate lisadeni nagu näiteks Audi telefonialus, mis ühendab vaevatult Sinu nutitelefoni autoga. Sõitjateruumis domineerivad horisontaalsed jooned. Armatuurlaual on fookuses suur ja kergelt juhi poole pööratud MMI touch puuteekraan, uue kasutajaliidese juhtimiskeskus. Mitmevärviline kontuur-/meeleoluvalgustuse pakett lisab sära pimedas. Design selection paketiga kuulub see standardvarustusse.

Interjöör Audi A5 Sportback g-tron

Näe ja ole nähtav

Vali lisade hulgast valgustuse täispakett, mis koosneb Audi Matrix LED-esilaternatest koos lasertuledega ning dünaamilistest esi- ja tagumistest suunatuledest. Audi Matrix LED-esilaternad lisavad igapäevaliikluses ohutust. Täpse optika ja kaamerasüsteemiga koos töötavad LED-laternad jätavad automaatselt valgusvihust välja nii vastassuunas sõitvad kui ka eesliikuvad sõidukid. Kogu muu ümbrus jääb täielikult valgustatuks. Nii esi- kui ka suunatuled on isikupärased ja kaugelt äratuntavad.

LED tehnoloogiaga laternad Audi A5 Sportback g-tron

Sportlikud sõiduomadused

Audi A5 Sportback g-tron dünaamilisus avaldub gaasipedaalile vajutamisel. Tänu 125 kW (170 hj) arendavale kaheliitrisele TFSI mootorile võtab 0 kuni 100 km/h kiirendus aega vaid 8,4 sekundit. Maksimaalne pöördemoment on 270 Nm. Sportlikkus ja dünaamika. Elegantne disain ja funktsionaalsus. Audi A5 Sportback g-tron pakub kõike, mida modernselt esinduskupeelt oodatakse.