Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A6 Avant | Kindlalt mitmekülgne | Audi Eesti

Otsustavalt mitmekülgne

Audi A6 Avant eest

Faktid ja numbrid

Dünaamiline igast küljest

Audi A6 Avant: Silmatorkavad rattakoopad, pikalt langev katusejoon ja tugevalt kaldus D-piilar rõhutavad dünaamilisi proportsioone ja loovad omanäolise silueti. Sõiduki tagaosa rõhutab sportlik katusespoiler ja kroomliist.

Audi A6 Avant

Panoraamkatus: Soovi korral saadaval olev kaheosaline panoraamkatus loob sõiduki interjööris helge ja kutsuva atmosfääri. Tugeva päikesevalguse korral kaitsevad elektrooniliselt juhitavad päikserulood liigse kuumuse ja valguse eest.

Tõeliselt mahutav

Audi A6 Avanti optimeeritud ruumikontseptsioon pakub reisijatele lisaks ülimalt mahukale pagasiruumile ka rohkelt jala-, pea- ja õlaruumi. Tagaistmeid saab alla klappida ka ühe kaupa suhtes 40 : 20 : 40. Pagasiruumimahutavusega 565 liitrist 1680 liitrini on maailm sinu ees valla.

Elegantne ja intuitiivne

Audi A6 Avanti interjööri märksõnaks on minimalism. Olematu hulk lüliteid, väga vähe nuppe – puutetundlik MMi ekraan on täielikult integreeritud armatuurlaua sisse.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa

Amazon Alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Pehme hübriid tehnoloogia:

Kõik Audi A6 Sedaani puhul saada olevad mootorid on varustatud pehme hübriidtehnoloogiaga, mis aitab tänu energia rekupereerimisele igapäevaselt kütusekulu vähendada. Selle jaoks töötab rihmülekandega generaator koos liitiumiioonakuga, et toota lisaenergiat, mis omakorda toob endaga kaasa parema kiirenduse, tõhususe ja sõidumugavuse.

Audi A6 Avant

Juhiabisüsteemid: Valikus on suur hulk juhiabisüsteeme pikkade sõitude, linnasõidu kui ka parkimise jaoks.

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

myAudi App
Audi A6 Sedaan

Audi A6 Sedaan

Kraftstoffverbrauch (kombiniert)*: 50.4–34.9 mpgCO₂-Emissionen (kombiniert)*: 185–147 g/km

Keskmine CO₂-heide g/km: 173–114. Keskmine kütusekulu l/100 km: 7.6–4.3. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.