Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Uus Audi Q5 | Veelgi sportlikum ja mitmekülgsem | Audi Eesti

Rohkem kui linnamaastur.

Audi Q5 ühendab endas sportlikkuse ja igapäevase kasutajasõbralikkuse.

Audi Q5 külgvaade

Faktid ja numbrid

Disain, mis võtab kananaha ihule.

Audi Q5 mudeli haarav disainikeel hõlmab endas sportlikke elemente ja enesekindlat karismat. Kõrgete õhuvõtuavade ja lameda laia vertikaalsete ribidega radiaatorivõrega annab uuenenud mudeli skulptuurne esiosa tunnistust selle väljapaistvast enesekindlusest. Trapetsikujulised väljalasketorud, horisontaalse iludetailiga difuusor ja kroomriba, mis kulgeb laternate all kogu auto laiuselt, panevad dünaamilisele disainile harmoonilise punkti.

Audi Q5 külgvaade

Uued valgustusstsenaariumid

OLED-ide jagamine väikesteks eraldi juhitavateks segmentideks kolmemõõtmelises paigutuses tekitab muljetavaldava lahenduse, mis annab võimaluse luua uusi valgustusstsenaariume. Autot ostes on klientidel võimalik selle isikupärastamiseks valida kolme tagalaternate mustri vahel. Lisaks sellele kohandub tagalaternate muster kasutamisel automaatselt sõidurežiimiga. Digitaalsed OLED tagalaternad on varustatud lähedussensoritega: kui auto seisab ja tagant lähenev teine sõiduk või liikleja jõuab sellele lähemale kui kaks meetrit, süttivad suurema nähtava ala tekitamiseks automaatselt kõik OLED-i segmendid.

Audi Q5 tagalaternad

Kütkestav sõidudünaamika

Audi Q5 pakub muljetavaldavalt spontaanset ja dünaamilist kiirendust ning agiilset juhitavust. Selle lisavarustuses on täielikult varieeruv quattro vedu, mis võimaldab veojõudu rataste vahel vastavalt vajadusele jagada. Lisaks sellele võimaldab Audi drive select muuta auto omadusi mitmete režiimide kaudu.

Audi Q5 Dynamic Driving

Piisavalt ruumi individuaalsuse jaoks

Maailmaga ühenduses – Audi Q5 puhul ei saa oodata midagi vähemat. Näiteks internetist leitud huvi pakkuva koha juurde saad sa sõita navigatsiooniandmete abil ning ühtlasi kuvada selle lähedal olevaid tanklaid või parklaid. Kuvatud informatsioon sisaldab lahtiolekuaegu, teenuste saadavust ja hindu.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Audi exclusive pakett Muuda oma Audi Q5 inspireerivaks ning ainulaadseks erinevate iluliistude, värvilise naha ja Audi exclusive värviviimistlusega. Värvid e valik on lai. Välisvärvina saadaval näitseks eksklusiivne Ascari sinine metallikvärv.

Audi Originaaltarvikud

Audi Originaaltarvikud pakuvad veelgi enam võimalusi oma Q5 mitmekülgsemaks muuta. Näiteks pakub offroad stiilipakett astmelauda või velgedevalikut.

Audi Q5 küljelt

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Functions on Demand

Audi Q5 Sportback

Keskmine kütusekulu: 7,6–5,3 l/100 km, keskmine CO₂ heide: 182–140 g/km