Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi RS Q8 | Uues dimensioonis sooritusvõime | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
Audi RS Q8

RS Q8

Uues dimensioonis sooritusvõime:
Uus Audi RS Q8

Keskmine kütusekulu: 12.1 l/100 km,
keskmine CO₂ heide: 277–276 g/km

Kõige võimsam kupeemaastur Audi Sport’ilt: 441 kW (600 hj) arendav Audi RS Q8. Lisaks oma RS-võimekusele avaldab RS Q8 muljet erakordse mitmekülgsusega – nii sõidukogemuse kui ka disaini osas.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080-ARSQ8_D_191007.jpg
1920x1080-ARSQ8_D_191007.jpg
Audi RS Q8 spetsifikatsioon

Võimsus

441

kW

(600 hj)

Kiirendus

3.8

sek

0 kuni 100 km/h

Maksimaalne pöördemoment

800

Nm

Närvikõdi nupuvajutusel

Järgi oma kirge: Audi RS Q8-ga saad seda teha ületamatu enesekindlusega. Eheda dünaamilisuse tagavad neljaliitrine V8 TFSI mootor võimsusega 441 kW (600 hj) ja maksimaalse pöördemomendiga 800 Nm ning pidev quattro nelikvedu koos kaheksakäigulise tiptronic käigukastiga. Kuid lisaks pakub RS Q8 efektiivsust – seda tänu 48-voldisele poolhübriidsüsteemile ja silindrite deaktiveerimise tehnoloogiale, mis lülitab sobivates tingimustes pooled silindrid välja.

Audi RS Q8

Dynamic front view Audi RS Q8

Nutikas viis tohutu jõu rakendamiseks

Eristu teistest – eristu selgelt. Selles aitab Sind uus Audi RS Q8, mis pakub legendaarset quattro nelikvedu ja lisavarustusena rataste vahel optimaalselt jõudu jagavat sportdiferentsiaali. Oma panuse annavad ka standardvarustusse kuuluv, spetsiaalselt RS-i jaoks seadistatud adaptiivne õhkvedrustus ning elava reageerimise ning suurepärase sõidustabiilsuse tagav nelikroolimine. Dünaamilisust lisab – eriti kurvides – lisavarustuse elektromehaaniline kaldumise vähendamine. Audi drive select sõidurežiimide ja roolil asuva “RS MODE” lülitiga saad auto iseloomu muuta vaid ühe nupuvajutusega. Soovi korral on tippkiirus võimalik tõsta 250 km/h asemel kiiruseni 305 km/h.

Dynamic front view Audi RS Q8
Rohkem sõidudünaamikast
Rohkem välisilmest

Üdini järjekindel: sõitjateruum

Sa tead oma teed – ja mitte miski ei kalluta sind sellelt kõrvale. Ka Audi RS Q8 jääb oma dünaamilisele karakterile kindlaks, pakkudes puhta ning harmoonilise disainiga sõitjateruumi. Ruumikuse muljet süvendavad kitsas näidikupaneel ning selged horisontaaljooned. Siseruumi keskne disainielement on lai sümmeetriline keskkonsool, mida ümbritseb süsinikviimistlus. Standardvarustusse kuuluvad musta värvi Alcantara/nahkpolstri ja RS-embleemidega sportistmed, mis tagavad tugeva külgtoe ka kõige nõudlikumal sõidul. Soovi korral saab tellida perforeeritud nahaga RS sportistmed, mille puhul kasutatakse esiistmetel kärjemustriga Valcona nahka. Viimse detailini pakuvad sportlikkust RS disainipaketid (hall ja punane), mis kombineerivad Alcantara ja naha kontrastsete õmblustega.

Näe. Puuduta. Koge

Audi RS Q8 on varustatud suure hulga digitaaltehnoloogiaga, mis on sulle eri viisidel alati toeks. Standardvarustusse kuuluval Audi virtual cockpit’il on RS-ile ainuomased näidikud, mis annavad vastavalt sinu soovile infot pöördemomendi, võimsuse, kiirenduse, ringiaegade ja G-jõudude kohta.

Sooritusvõime kohtub kasutusmugavusega

Audi RS Q8 on avatud erinevatele kasutusviisidele. Lisaks hingematvale sooritusvõimele pakub see suurepärast igapäevast kasutusmugavust ja praktilisust. Näiteks kasvab tagaistmete seljatugede allaklappimisel pakiruumi maht 1755 liitrini. Lisaks saab kolmeosalist tagaistet standardvarustusena pikisuunas liigutada.